Zderzenie opla z ciężarówką – utrudnienia w ruchu w Nowej Dębie

Policjanci z Komisariatu Policji w Nowej Dębie pracują na miejscu kolizji drogowej. Doszło do niej na drodze krajowej nr 9 biegnącej wzdłuż ul. Łagockiego w Nowej Dębie, gdzie pojazd marki Opel Astra zderzył się z ciężarówką. Na chwilę obecną na tym odcinku drogi prowadzony jest ruch wahadłowy. Utrudnienia mogą potrwać około godziny. Policja apeluje o ostrożną jazdę.

Dzisiaj o godz. 5.35 policjanci zostali powiadomieni o kolizji drogowej. Doszło do niej na drodze krajowej nr 9 na ul. Łagockiego w Nowej Dębie. Z ustaleń Policji wynika, że 48-letni mężczyzna jadąc w kierunku Rzeszowa Oplem Astrą, nie zachował szczególnych środków ostrożności, zjechał na przeciwny pas ruchu wprost pod samochód ciężarowy marki Scania. W wyniku zdarzenia ciężarówka uderzyła w betonowy przepust, a następnie wjechała na prywatną posesję niszcząc ogrodzenie i ozdobne drzewka.

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci. Na chwilę obecną prowadzony jest ruch wahadłowy. Utrudnienia mogą potrwać około godziny. Policjanci apelują o ostrożną jazdę.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content