Przygarnij psa lub kota – akcja adopcyjna już w najbliższą niedzielę

Niechciane, wyrzucone przez poprzednich właścicieli szukają człowieka, który obdarzy ich uczuciem, przygarnie do swojego ciepłego domu, nakarmi i będzie o nie dbał. Wszystkich, którym na sercu leży los bezpańskich zwierząt i którzy w swoim domu znaleźliby miejsce dla kochanego psa czy kota, serdecznie zapraszamy w najbliższą niedzielę na plac przed Kościołem MBNP na osiedlu Serbinów.

Akcję adopcyjną bezdomnych zwierząt organizuje Prezydent Tarnobrzega i Ksiądz Prałat Michał Józefczyk, proboszcz Parafii pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Tarnobrzegu.

W tarnobrzeskich gabinetach weterynaryjnych przebywa kilkadziesiąt bezdomnych zwierząt. Prawie w każdym tygodniu trafia tam porzucony pies, który znudził się swoim poprzednim właścicielom i którzy bez skrupułów wyrzucili go z jadącego samochodu albo wywieźli gdzieś daleko, aby nie znalazł drogi powrotnej do domu.

– Jeżeli ktoś chciałby pomóc i obdarzyć uczuciem jakiegoś psa czy kota, to serdecznie zapraszam. Wierzę, że są osoby, którym leży na sercu los porzuconych zwierząt. Być może ktoś myśli o kupnie psa czy kota. Warto wtedy jednak zastanowić się czy nie lepiej zabrać do swojego domu zwierzę, które z pewnością okaże nam swoją wdzięczność i przywiązanie – zachęca Prezydent Norbert Mastalerz.

Akcja adopcyjna zostanie przeprowadzona w najbliższą niedzielę, 16 października br., w godzinach od 11 do 14 na przed Kościołem MBNP na osiedlu Serbinów. Zwierzęta (psy i koty) przeznaczone do adopcji są zdrowe, zaszczepione i odrobaczone czekają na ludzi dobrej woli, którzy przyjmą ich pod swój dach.

źródło: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
4 miesięcy temu

Koty to najcudowniejsze zwierzaki

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x