Zaginął 23-letni mieszkaniec Woli Baranowskiej – bliscy proszą o pomoc!

Policjanci z Zespołu ds Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu poszukują zaginionego Wojciecha Białka.

23-letni mieszkaniec Woli Baranowskiej, w dniu 1 października br. wyszedł z domu i do dnia dzisiejszego nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Prowadzone przez Policję poszukiwania, jak dotąd nie przyniosły oczekiwanego rezultatu.

Rysopis: wzrost ok. 175 cm, waga ok. 70 kg, twarz pociągła, oczy brązowe, włosy krótkie ciemny blond. Zaginiony posiada z tyłu głowy bliznę o długości około 3 cm.

W dniu, kiedy był widziany po raz ostatni, mężczyzna ubrany był w bluzę z kapturem koloru popielatego, koszulę z długim rękawem w kratę niebiesko – białą, niebieskie spodnie jeansy oraz buty sportowe typu adidasy czarne z żółtym paskiem. Mężczyzna miał przy sobie czarny plecak.

Informacje:

Wszystkie osoby posiadające informacje w tej sprawie, znające miejsce pobytu zaginionego mężczyzny proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Tarnobrzegu ul. 1 Maja 2, pokój 234, tel. 015 851 3416, 015 851 3330 lub telefon alarmowy 997.

FOTOGRAFIA WOJTKA

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x