Szymon Wydra i grupa akrobatyczna Elite Talent Club gwiazdami dzisiejszego konkursu piękności

W programie specjalnym 3 edycji konkursu Fitness Model Polska 2011 wystąpi Elite Talent Club w pokazie gimnastyki akrobatycznej najwyższego formatu, oraz Szymon Wydra z gitarzystą Carpe Diem, Zbigniewem Suskim w koncercie specjalnym. Impreza odbędzie się w niedzielę 23 października w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Początek godz.17.

Bilety w cenie 20 zł. do nabycia w : Tarnobrzeskim Domu Kultury , ul. Słowackiego 2  i  Salonie Muzycznym SONIC S.C , ul. Plac Głowackiego 31 w Tarnobrzegu

Szymon Wydra – założył zespół „Carpe Diem” w 1992 roku. W 2001 roku wystąpił po raz pierwszy w „Szansie na sukces” gdzie otrzymał wyróżnienie za piosenkę z repertuaru Piotra Szczepanika. W 2002 wygrał ten program piosenką Ryszarda Rynkowskiego. W tym samym roku wziął udział w pierwszej edycji programu „Idol”, był jednym z trójki finalistów. Mimo, iż nie wygrał programu wytwórnia płytowa zaproponowała jemu i jego zespołowi nagranie płyty.

W 2002 roku pojawiła się pierwsza płyta „Teraz wiem”. Kolejnym krążkiem był „Bezczas”. W sierpniu 2007 wokalista wraz z zespołem dostał się do finałowej piątki zespołów walczących o reprezentowanie Polski podczas Sopot Festiwal. W listopadzie tego samego roku ukazała się ich trzecia płyta „Remedium”. Piosenkarz wystąpił również w programie rozrywkowym „Gwiezdny cyrk”.

video: nowaplyta

ELITE TALENT CLUB tworzą elitarni polscy akrobaci (wyłącznie medaliści Mistrzostw Polski Seniorów). Gro z nich jest medalistami mistrzostw świata i Europy w akrobatyce i fitness.

„Elite Talent Club” zrodził się z pasji do sztuki, zamiłowania do ruchu, akrobatyki, sztuki cyrkowej i artystycznej oraz refleksji nad pięknem, sprawnością i granicami możliwości ludzkiego ciała.

Akrobatyka najwyższego formatu (duety, trójki, czwórki akrobacje zespołowe, ćwiczenia na trampolinie i szarfie) to ich specjalność.

Poziom artystyczny zabezpiecza wielokrotny Mistrz Europy, wicemistrz Świata, multimedalista Mistrzostw i Pucharów Polski w akrobatyce – Grzegorz Bielec. Próbkę swojego kunsztu pokazał w najbardziej oglądalnym telewizyjnym programie rozrywkowym roku 2009 (gromadzącym pond 6 mln. widzów) „Mam Talent”, gdzie jego zespół Jadzia i Dominika został pierwszym finalistą 2 polskiej edycji programu „MAM TALENT”.

video: ETCpolska

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content