W Tarnobrzegu wybrano królową Model Fitness Poland (fotoreportaż oraz video HD)

3. edycja konkursu Model Fitness Poland odbyła się w niedzielę 23 października w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Do walki o tytuł najpiękniejszej stanęło 22 kandydatek. Imprezę zorganizowało tarnobrzeskie Stowarzyszenie „Integracja” oraz firma Fitness Authority.

W tegorocznej edycji konkursu zwyciężyła Klaudia El Dursi z Bygdoszczy. Nagrodą główną w konkursie była profesjonalna, zagraniczna sesja fotograficzna oraz nagrody pieniężne:
Fitness Model Poland 1500 zł, I v-ce Fitness Model Poland 1000 zł i II v-ce Fitness Model Poland  500 zł.

POCZĄTEK OD BIKINI

Tegoroczna edycja konkursu była trzecią, zorganizowaną w Tarnobrzegu. – Konkurs organizowany był po raz trzeci w Tarnobrzegu, z czego bardzo się cieszymy, ponieważ jesteśmy pomysłodawcami tego wydarzenia wspólnie z naszymi przyjaciółmi z Gdańska, firmą Fitness Authority – tłumaczy prezes Stowarzyszenia Integracja Sławomir Wiatrowski.

– Pomysł zrodził się przy okazji zawodów w kulturystyce, Grand Prix Fitness Autority. To miała być impreza zaadresowana głównie do kulturystów i fitnessek, ale stwierdziliśmy, że można te zawody urozmaicić. Pan Maciek z Fitness Authority widział podobne zawody w Stanach Zjednoczonych i w niektórych krajach Europy, pod nazwą „Bikini”. My stwierdziliśmy, że chcemy wprowadzić w nazwie coś bardziej związanego z Polską, stąd nazwa Model Fitness Poland – dodaje.

„Promocja zdrowego stylu życia” – to główny cel przyświecający tej imprezie. – Konkurs jest połączeniem fitness i konkursu piękności, w zawodach udział biorą piękne panie aktywne fizycznie. Chcemy promować zdrowie, odciągnąć panie od siedzącego trybu życia, zachęcić do ruchu, niekoniecznie na siłowni – wyjaśnia Sławomir Wiatrowski.

W części artystycznej tegorocznego finału wystąpili: Szymon Wydra i Kamil Suski, oraz grupa akrobatyczna Elite Talent Klub.

foto&video: Piotr Morawski

foto: Agnieszka Nycz

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
pies na baby
9 lat temu

Nr.21 to córka młynarza? 🙂 Bardzo dobrze się prezentowała. Były jakieś uczestniczki z Tarnobrzega lub okolic? Grupa akrobatyczna – klasa.

Mirek A.
9 lat temu

Imprezę trzeba zaliczyć do jak najbardziej udanych, organizacyjnie I klasa, uczestniczki bardzo ładne a występy towarzyszące rewelacyjnie dobrane. Szacunek dla pana Sławka i jego ekipy.

Mój typ to „17”

Uczestnik
9 lat temu

Uczestniczki faktycznie były bardzo ładne, jednak co do organizacji to pozostawia ona wiele do życzenia.. podczas pierwszego wyjścia na telebimie wyświetlany był filmik do każdej kandydatki (imię, nazwisko, skąd pochodzą itd) jednej kandydatce ucieli chyba z pół nagrania bo zdązyła powiedziec dosłownie tylko imię i nazwisko a z 5 wychodziło po 2 razy!!! bo osoba która to wyświetlała nie potrafiła sobie poradzić z obsługa! potwierdzeniem tego ze konkurs pozostawia wiele do zyczenia jest to ze na salai siedzialo tylko jury, osoby towarzyszace i osoby z obslugi, mozna je policzyc na podtsaiw zdjecia po sa na nim chyba wszyscy hehe:)
żenada…

cubi6
9 lat temu

ja to poproszę więcej zdjęć od dupy strony

Piotrek
9 lat temu
Reply to  cubi6

Będą jeszcze zdjęcia z drugiego aparatu.

pisarski
9 lat temu

Dziewczyny ładne i chyba ogólnie najwyższy poziom z dotychczasowych edycji, bo wcześniej niektóre finalistki ( oprócz ładnych dziewczyn które oczywiście też były) wydawały się być w finale po znajomości 😉

Co do werdyktu : Klaudia naprawdę ładna i rzucała się w oczy z egzotyczną urodą ; nr 11 ładna , poprawione lekarsko usta, twarz i biust ale ładna laska ; nr 7 natomiast Bzymek czy Bziomek totalne nieporozumienie na podium – dziewczyna niby ładna, ale niczym nie wyróżniająca się wśród innych ani z twarzy ani tym bardziej figury – wybór co najmniej dziwny . Były na scenie o wiele lepsze, seksowniejsze i ciekawsze.
No ale podobno o gustach się nie dyskutuje .

Brak tytułu Miss Publiczności , który powinien być obowiązkowo na takim konkursie. Małe usterki techniczne na początku imprezy 😉

wuefista
9 lat temu

W wielu punktach zgadzam się z opinią powyżej. Konkurs ogólnie powinien być większy, więcej nagród typu odżywki , sesje do magazynów sportowych, więcej ludzi na widowni no i koniecznie tytuł Miss Publiczności !
Mój typ który zwrócił uwagę to nr 18 Anna Madaj – hollywoodzki uśmiech , świetnie dobrane stroje , fajne ruchy na scenie , wysportowane ciało i mega sexapil. Strój bikini cały w cekinach na pewno zapamiętali wszyscy .
Fajne ciało również nr 13 Sylwia Gorczyńska – powinno być co najmniej jakieś wyróżnienie , podobnie jak dziewczyna nr 1 która też tylko nagrodę pocieszenia dostała.
A wyniki cóz : dwie fotomodelki z Playboya na pierwszych miejscach ładne i rozpoznawalne , trzeciej nawet nie pamiętam jak wyglądała więc tu trochę dziwna sytuacja .

wuefista
9 lat temu

Dodam jeszcze , że występy sceniczne te towarzyszące czyli Szymon Wydra i grupa akrobatyczna bardzo się wszystkim podobały i ogólnie cały konkurs też byłm odbierany pozytywnie . Powinien być tylko większy z większą liczbą ludzi na widowni.

Killer
9 lat temu

kupię wszystkie !

Mefisto
9 lat temu

oddam nerkę za nr 17

Brzydki ale inteligentny
2 lat temu

No ładne dziewczyny tylko czy w głowie też coś mają.

wyborca -dozorca
2 lat temu

A dlaczego nie brala udzialu mistrzyni tanca na rurze Bozena Kapusciak …???? Ta szefowa Skupu Zywca i Drobiu w Ocicach by im wszystkim pokazala klase ….!!!!!!

12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content