Sukces „Nowego Brzmienia” na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki w Opatowie

W sobotę 22 października w Opatowskim Ośrodku Kultury odbył się VII Ogólnopolski Festiwal Piosenki „Talenty” 2011. Uczestnicy byli nominowani do finału na podstawie przesłanych zgłoszeń demo.

Tą drogą wyłoniono 106 finalistów, którzy w sobotę zaśpiewali po jednej wybranej przez siebie piosence, a na życzenie jury wybrani wokaliści śpiewali również drugi utwór.

Z „Nowego Brzmienia” do finału dostało się sześciu wokalistów: Kinga Dziduch, Jagoda Jarosz, Ania Zygmunt, Madzia Lichota, Marta Lis i Agnieszka Serwan. Trzy wokalistki „Nowego Brzmienia” zdobyły znaczące sukcesy na tym festiwalu.

W II kategorii wiekowej Kinga Dziduch – podopieczna Warsztatu Wokalnego Nowe Brzmienie prowadzonego w Tarnobrzegu przez Bożenę Mazur utworem „Nosił wodę dzban” zdobył III nagrodę.

W IV kategorii wiekowej Agnieszka Serwan – podopieczna Studia Wokalnego Nowe Brzmienie prowadzonego w Baranowie Sandomierskim przez Bożenę Mazur śpiewając piosenkę „Grawitacja” wygrała III miejsce.

W tej samej kategorii wiekowej wyróżnienie kompozycją „Jak liść” wyśpiewała druga wokalistka „Nowego Brzmienia” w Baranowie – Marta Lis. Gratulacja dla młodych wykonawców!

foto&info: Bożena Mazur

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content