Wspólnota wygrywa z Ceramiką (fotoreportaż oraz video HD)

Zespół Wspólnoty Serbinów przerwał pasmo dwóch porażek z rzędu i zwyciężył 3:1 z Ceramiką Hadykówka w meczu 11 kolejki rozgrywek w klasie B grupa Stalowa Wola. Spotkanie rozegrane zostało w niedzielę 23 października w Tarnobrzegu.

Dzięki niedzielnemu zwycięstwu Wspólnota z dorobkiem 19 punktów awansowała na 3 miejsce w tabeli, tracąc do lidera z Bojanowa 8 punktów. W następnej kolejce piłkarze z Serbinowa zmierzą się w Cyganach z miejscowym LZS.

Występujący w tej samej grupie Junior Zakrzów odniósł 2 zwycięstwo w sezonie, w niedzielnym spotkaniu piłkarze z Zakrzowa pokonali Łęg Kopcie 2:0. Kolejnym rywalem Juniorów będzie Wisła Baranów Sandomierski.

KLASA A GRUPA STALOWA WOLA

OKS Wielowieś – LZS Kotowa Wola 5-2

Koniczynka Ocice – Jeziorak Chwałowice 1-1

Niepokonana w tym sezonie drużyna OKS Wielowieś z dorobkiem 29 punktów zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Koniczyna Ocice jest przedostatnia – 5 pkt. W 12 kolejce Wielowieś zmierzy się w Chwałowicach z miejscowym Jeziorakiem, Koniczynka z kolei zagra na wyjeździe z zespołem Czarni Lipa.

foto: Piotr Morawski

video: Agnieszka Nycz

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Serb
9 lat temu

Wreszcie zwycięstwo! Jest się z czego cieszyć.

mach
9 lat temu

pozdrowienia dla seniorów z loży szyderców… wasz komentarz był najciekawszy w tej relacji

Zenon
9 lat temu

Firmowym zagraniem Wspólnoty stały się rzuty z autów na wysokości pola karnego. Trzeba przyznać, że ten element gry przynosi zazwyczaj największe zagrożenie, a niekiedy kończy się bramką. Nawet bezpośrednią zza linii autu. Wygrana cieszy, ale awans jest daleko…

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x