Paranienormalni bawili tarnobrzeską publiczność (fotoreportaż)

Występ kabaretu Paranienormalni odbył się w czwartek 27 października w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Kabareciarze z Jeleniej Góry zaprezentowali program pt. „Szybcy i śmieszni”.

„Szybcy i śmieszni” to najnowsza sceniczna superprodukcja kabaretu Paranienormalni. W programie można było zobaczyć nowe postacie jak boksera z zanikami pamięci, kulturalnego rabusia, psychologa sportowego. Jakimi prawami rządzi się telewizja, jak jeden krótki list polecony może zmienić życie całkiem normalnej rodziny i co wspólnego z trzodą chlewną może mieć psycholog sportowy tego wszystkiego i znacznie więcej można było się dowiedzieć podczas czwartkowego występu kabaretu.

O sobie piszą…

* Igor, Robert, Rafał od niedawna Michał – Kabaret Paranienormalni, powstał w 2004 roku w Jeleniej Górze, z woli niebios i determinacji Igora.

* Robert -najlepszy głos w kabarecie, najlepszy kolega w kabarecie, najsilniejszy człowiek w kabarecie ale nie był w wojsku

* Igor -kopalnia pomysłów i emocjonalny ekshibicjonista, wiecznie pobudzony, zwany Panem Mariolka

* Rafał – człowiek zagadka z wykształcenia instruktor teatralny z wyboru leń.

* Michał – aktor, reżyser kina akcji, miłośnik majonezu

* Nie uprawiamy satyry politycznej, natomiast bacznie obserwujemy przyrodę, zjawiska obyczajowe i społeczne, fenomeny popkultury.

* Gramy zarówno w kameralnych warunkach dla małych grup (minimum 4 osoby – przynajmniej o jedną więcej niż na scenie) jak i na dużych imprezach, również plenerowych (maksymalna dopuszczalna liczba widzów 74.000).

* Przeglądy, konkursy, festiwale!

Tam jesteśmy królami drugiego miejsca, np.: Paka – Kraków 2005 – II miejsce na WOSzu, Turniej Łgarzy – Bogatynia – II miejsce, Debiut (Polsat) – II miejsce (Igor).

Grand Prix Festiwalu Dobrego Humoru Gdańsk 2005

Tytuł Świra 2007

źródło: www.paranienormalni.com

foto: Arkadiusz Jeż

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Krystyna
11 lat temu

Bawiłam się super. Mają swój styl, bokser wymiata 🙂 Z przyjemnością wybrałabym się na KMN gdyby zawitał do Tarnobrzega

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content