4 wypadki drogowe w powiecie w zaledwie jeden dzień

Wczoraj na drogach powiatu tarnobrzeskiego policjanci odnotowali 4 kolizje drogowe. W jednym przypadku sprawcą zdarzenia okazał się nietrzeźwy kierowca. Funkcjonariusze zatrzymali też jedną osobę, która zdecydowała się kierować pojazdem mimo, że wcześniej piła alkohol. Nocą doszło do kolizji drogowej z udziałem zwierzyny leśnej. Na miejscu tego zdarzenia pracowali policjanci.

Wczoraj, policjanci pełniący służbę na terenie powiatu tarnobrzeskiego odnotowali 4 kolizje drogowe. W jednym przypadku sprawcą zdarzenia był nietrzeźwy kierowca. Do kolizji drogowej doszło o godzinie 13.20 na ruchliwej ul. Piłsudskiego w Tarnobrzegu. 54-letni mężczyzna, kierujący samochodem osobowym marki Citroenem zderzył się z mercedesem sprinterem.

Policjanci zbadali stan trzeźwości uczestników zdarzenia. Badanie urządzeniem wykazało u kierowcy citroena 0,24 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna odpowie za spowodowanie kolizji drogowej i jazdę po użyciu alkoholu.

Tego dnia niechlubnym rekordzistą okazał się 45-letni rowerzysta, którego policjanci o godzinie 20.25 zatrzymali do kontroli drogowej w Nowej Dębie. Badanie alkomatem wykazało u niego 2,34 promila alkoholu w organizmie.

Przed godziną 23, policjanci zostali wezwani na miejsce kolizji drogowej. Doszło do niej w Jamnicy w gminie Grębów. Z ustaleń Policji wynika, że 26-letni kierowca forda mondeo, jadąc w kierunku Stalowej Woli zderzył się z sarną, która wybiegła z pól wprost pod koła pojazdu. Zwierzę padło na miejscu zdarzenia. W wyniku kolizji w samochodzie stwierdzono sporo uszkodzeń: rozbity reflektor, przedni zderzak, błotnik i pokrywę silnika.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x