Już dzisiaj spotkanie z Tomaszem Budzyńskim w Tarnobrzegu, godz. 17.30

Spotkanie z wokalistą legendarnych grup Siekiera i Armia odbędzie się w poniedziałek 7 listopada, w sali kameralnej Tarnobrzeskiego Domu Kultury. Podczas spotkania Tomasz Budzyński zaprezentuje swoją książkę „Soul Side Story”.


„Soul Side Story”,
literacka i poetycka autobiografia Tomasza Budzyńskiego. Ponad 400 stron bogato ilustrowanych unikalnymi zdjęciami. Dołączony jest do niej pełnometrażowy film „Podróż na Wschód” w reżyserii Tomasza Budzyńskiego i Łukasza Jankowskiego. Główną rolę w filmie gra zespół Armia, a scenariusz oparty jest o nowelę Stefana Grabińskiego „Maszynista Grot”. Film miał swoją premierę podczas 11. Festiwalu Nowe Horyzonty we Wrocławiu. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa In Rock.


Tomasz Budzyński
– urodził się w 1962 roku w Tarnobrzegu. Wokalista, kompozytor, poeta, malarz. Wokalista kultowego zespołu Siekiera. W 1985 roku wraz z Robertem Brylewskim i filozofem Sławomirem Gołaszewskim założył zespół Armia, w którym jest wokalistą i liderem do dziś. Ma w swoim dorobku ponad 20 płyt. Mówi jednak, że przede wszystkim jest malarzem. W 2011 roku zadebiutował jako reżyser oraz pisarz.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content