Kradli biustonosze i wódkę – teraz staną przed sądem

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 31 i 37 lat, którzy w jednym dniu dwukrotnie dopuścili się kradzieży. Łupem złodziei padło pięć sztuk biustonoszy oraz dwie butelki wódki. Policjanci odzyskali skradzione mienie. Za popełnione wykroczenia mężczyźni wkrótce odpowiedzą przed sądem.

Zdarzenie rozegrało się w niedzielę przed południem na ulicy Kwiatkowskiego w Tarnobrzegu. Dwóch mężczyzn tego dnia, wybrało się na miejski bazar. Spacerując handlowymi alejkami jeden z mężczyzn wykorzystując nieuwagę sprzedawczyni, ukradł ze stoiska 5 sztuk biustonoszy. Swój łup sprawca ukrył w plecaku i wspólnie z kolegą pospiesznie oddalił się z miejsca zdarzenia.

Mężczyźni przekonani o swojej bezkarności postanowili ponowić swój proceder. Przed godziną 12, zjawili się markecie spożywczym. Swoje kroki skierowali na stoisko z alkoholem. Ze sklepowej półki zabrali dwie 0,7 l butelki wódki. Rabusie ukryli łupy, usiłując wynieść je ze sklepu. Kradzież zauważył pracownik ochrony, który zapobiegł ucieczce złodziejom.

Na miejscu zdarzenia zostali wezwani policjanci. Sprawcy kradzieży zostali przewiezieni do jednostki policji. Funkcjonariusze ustalili ich tożsamość. Byli to: 31-letni m. Tarnobrzega i 37 – letni mieszkaniec powiatu sandomierskiego. Obaj byli notowani w przeszłości za podobne wykroczenia. Skradziony alkohol powrócił z powrotem na sklepowe półki.

Podczas wykonywanych czynności policjanci znaleźli u jednego z mężczyzn, 5 sztuk biustonoszy. Funkcjonariusze szybko ustalili, kto jest ich właścicielem. Skradziona bielizna została przekazana właścicielce stoiska.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
palikot
9 lat temu

Te biustonosze to dla posłanki Grodzkiej były:) a wódka dla Jarka, na trzeźwo nie może znieść jej obecności w sejmie

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x