Policjanci ustalili tożsamość rowerzysty, który zginął w wypadku w Jeziórku

Policjanci ustalili tożsamość ofiary wypadku drogowego, jaki zdarzył się w ubiegłym tygodniu w Jeziórku pod Tarnobrzegiem. Jak ustalili policjanci pod kołami Hyundaia zginął 73-letni mieszkaniec Tarnobrzega.

Do wypadku doszło 3 listopada br. po godzinie 17, w Jeziórku pod Tarnobrzegiem. Policjanci ustalili, że kierowca hyundaia atosa jadąc od Stalowej Woli w kierunku Tarnobrzega najechał na rowerzystę jadącego tym samym pasem ruchu. Człowiek ten poniósł śmierć na miejscu zdarzenia. W chwili wypadku nie znana była tożsamość zmarłego mężczyzny.

Od kilku dni toczy się śledztwo zmierzające do ustalenia okoliczności wypadku. Funkcjonariusze zbierając materiał dowodowy na miejscu zdarzenia zabezpieczyli ślady, rozpytali będące tam osoby, przesłuchali świadków, prowadzili ustalenia danych osobowych mężczyzny śmiertelnie potrąconego w wypadku.

Drugiego dnia pojawiły się już pierwsze efekty pracy policjantów. Ustalili oni, że pod kołami pojazdu zginął 73-letni Józef R., samotnie zamieszkujący na jednym z tarnobrzeskich osiedli.

foto&źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content