Policyjne podsumowanie długiego weekendu

W ramach działań „Listopadowy Weekend” nad bezpieczeństwem kierujących czuwało 91 policjantów prewencji i ruchu drogowego. W tym okresie na terenie powiatu tarnobrzeskiego policjanci nie odnotowali żadnego wypadku drogowego. Zatrzymali 4 osoby, które zdecydowały się kierować pojazdami mimo, że wcześniej piły alkohol. Wśród nich byli: kierowca samochodu osobowego, traktorzysta i rowerzyści. Policjanci odnotowali 9 kolizji drogowych.

Policjanci prewencji i ruchu drogowego zakończyli działania „Listopadowy Weekend”. Od czwartku do niedzieli na drogach panował wzmożony ruch. Funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na stan trzeźwości kierujących oraz prędkość z jaką poruszają się pojazdy.

W piątek, po godzinie 1, patrol pełniący służbę na terenie miasta Tarnobrzega zatrzymał na ul. Wyszyńskiego do kontroli drogowej samochód marki Fiat Bravo. Badanie wykazało u 20-letniego kierowcy 1,67 promila alkoholu. Kierowca fiata nie posiadał też dokumentów uprawniających go do kierowania pojazdem.

Nieco mniej bo 0,66 promila wykazało urządzenie w organizmie 41-letniego kierowcy ciągnika rolniczego. Został on zatrzymany na drodze w Dymitrowie Małym w gminie Baranów Sandomierski.

Za kierowanie pod wpływem alkoholu odpowie też kierujący rowerem. Został on zatrzymany przez policjantów ruchu drogowego w Skopaniu w gminie Baranów Sandomierski. Alkomat wykazał u mężczyzny 0, 68 promila alkoholu w organizmie.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content