Wysoka porażka Iskry z Tłokami (fotoreportaż)

Zespół Iskry Sobów przegrał w ostatnim meczu rundy jesiennej z Tłokami Gorzyce 0:4 (0:2). Na zakończenie rundy jesiennej drużyna z Sobowa z bilansem 13 porażek, 1 remisu i 1 zwycięstwa zajęła ostatnie miejsce w rozgrywkach klasy okręgowej.

Odmienne nastroje przed zimą panują w Mokrzyszowie, tamtejszy OKS został bowiem liderem rozgrywek na szczeblu okręgowym. Mokrzyszowianie odnieśli 12 zwycięstw, 1 remis i 2 porażki.

Trzecim, obok Siarki Tarnobrzeg i OKS Mokrzyszów Mistrzem Jesieni jest występująca w klasie A drużyna OKS Wielowsi, mogąca pochwalić się imponującym bilansem 11 wygranych spotkań, 2 remisów i żadnej porażki. Występująca w tej samej grupie drużyna Koniczynki Ocice zajęła ostatecznie 11 lokatę – 3 zw., 2 r., 8 p.

Kibice zespołu Wspólnoty Serbinów, występującego w rozgrywkach klasy B, po bardzo dobrym początku sezonu mogli spodziewać się wyższego miejsca swojego zespołu na koniec rundy jesiennej. Ostatecznie drużyna z Serbinowa z bilansem 7 zwycięstw, 1 remisu i 4 porażek zajęła 4 lokatę. Z kolei zespół Juniora Zakrzów, po świetnym finiszu – 4 wygrane mecze z rzędu, awansowała na 10 miejsce.

foto: Arkadiusz Jeż

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zenon
11 lat temu

Trzeba przyznać, że całkiem udana ta piłkarska jesień dla tarnobrzeskich drużyn. Tydzień temu Wielowieś w okazałym stylu zakończyła rundę jesienną. W sobotę Mokrzyszów dzięki wygranej we Wrzawach i remisowi Olimpii został liderem na półmetku. Oby runda wiosenna była równie udana. Szkoda tylko Iskry i Wspólnoty. Ci pierwsi powoli zmierzają do niższej klasy rozgrywkowej, a Ci drudzy zaś plany o awansie wyżej bedą mieli odłożyć o kolejny rok.

Olo
11 lat temu

Mokrzyszów chce do IV ligi? no no no

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content