Z Sandomierza koleją do Warszawy i Przemyśla

Z dniem 11 grudnia 2011 roku spółka Polskie Linie Kolejowe Intercity zdecydowała się uruchomić nowe połączenie pomiędzy Warszawa Wschodnią, a Przemyślem. Skład pociągu pośpiesznego po kilkuletniej przerwie będzie zatrzymywać się na stacji kolejowej w Sandomierzu.

Twoje Linie Kolejowe (TLK) to nazwa handlowa (marka) pociągów pośpiesznych uruchamianych przez spółkę PKP Intercity S.A. Macierzysta spółka zdecydowała się uruchomić dwa składy na trasie Warszawa Wschodnia – Skarżysko Kamienna – Sandomierz – Przemyśl i z powrotem.

Skład z Przemyśla będzie łącznikiem do pociągu TLK relacji Kielce – Warszawa Wschodnia, a w drodze powrotnej z Warszawy nastąpi podział wagonów w Skarżysku Kamiennej na skład do Kielc i Przemyśla. Ze stacji w Sandomierzu pociąg do Warszawy według planu, który obowiązywać będzie od 11 grudnia br., odjeżdżać będzie o godz. 7.43. Natomiast pociąg do Przemyśla ze stacji w Sandomierzu ma odjeżdżać o godz. 20.12.

Szczegółowe informacje będą dostępne w internetowym rozkładzie jazdy http://rozklad.sitkol.pl/bin/query.exe/pn po wypełnieniu znajdującego się tam formularza, koniecznie z datą po 11 grudnia br.

foto&źródło: UM Sandomierz

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content