Okradł pielęgniarkę, czekając na rodzinny poród

Policjanci zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który oczekując na rodzinny poród okradł w tarnobrzeskim szpitalu pielęgniarkę. Sprawca przyznał się do popełnionego czynu. Wkrótce odpowie przed sądem.

Dochodziła godzina 7 w środę, kiedy na oddział położniczy tarnobrzeskiego szpitala przyszedł młody mężczyzna, który miał uczestniczyć w porodzie swojej narzeczonej. W tym czasie część personelu kończyła nocną zmianę. Na oddziale panował ożywiony ruch. Mężczyzna wykorzystał chwilową nieobecność pracownicy i z pokoju ukradł portfel. Rabuś wyjął z portfela pieniądze i schował pod stojący na korytarzu automat z napojami. Po kradzieży poszedł na salę, w której przebywała jego narzeczona. Przekonany o swojej bezkarności oczekiwał na poród dziecka.

Kradzież zauważyła właścicielka torebki. Natychmiast o tym zdarzeniu poinformowała policjantów. Sprawcą okazał się im 22-letni mieszkaniec Tarnobrzega. Mężczyzna przyznał się policjantom do kradzieży. Odnaleziona gotówka w kwocie 100 złotych wróciła do prawowitej właścicielki. Policjanci prowadząc czynności wyjaśniające ustalili, że 22-latek był w przeszłości notowany za podobne wykroczenia

Mężczyzna został przesłuchany przez policjantów. Za popełnione wykroczenie odpowie przed sądem. Grozi mu kara aresztu, ograniczenia wolności lub grzywna.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content