17.12 (sobota) Koncert Sławka Uniatowskiego w Sandomierzu, godz.19

Koncert Sławka Uniatowskiego odbędzie się w Sali Rycerskiej Zamku Kazimierzowskiego. Bilety w cenie 25 zł – normalny, 20 zł ulgowy, do nabycia w Centrum Informacji Turystycznej Rynek 20, codziennie w godz. 9-16, lub przed koncertem. Imprezę pod hasłem „Koncert świąteczny w Sandomierzu” organizuje Sandomierskie Centrum Kultury oraz UM Sandomierz.

Sławek Uniatowski urodził się 11 maja 1984 roku w Toruniu. Przygodę z muzyką rozpoczął w wieku trzynastu lat w zespole muzycznym, następnie pisał i komponował piosenki, które później wykonywał w toruńskich klubach. W wieku szesnastu lat został dostrzeżony przez Sławomira Ciesielskiego, perkusistę grupy Republika, z którym grał w zespole Kije. Uniatowski występował między innymi z Leszkiem Możdżerem, Adamem Nowakiem czy Jackiem Bończykiem i Mariuszem Lubomskim.

W programie telewizyjnym Idol zajął drugie miejsce.

W 2005 roku Uniatowski wraz z Marylą Rodowicz nagrał utwór Będzie to co musi być, który ukazał się na albumie artystki Kochać.

W 2006 roku wziął udział w Krajowych Eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizji z piosenką Kocham Cię. Ostatecznie zajął 5 miejsce.

Pod koniec 2008 roku założył własny zespół – Uniatowski Project.

video: czikus17

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content