Pomóż potrzebującym dzieciom – rusza trzecia edycja charytatywnej akcji „Siarkowcy Dzieciakom”

Rusza trzecia edycja charytatywnej akcji „Siarkowcy Dzieciakom”. Członkowie Stowarzyszenia Sympatyków Piłki Nożnej „Złota Siarka” po raz kolejny zbierać będą pieniądze dla tarnobrzeskiej Placówki Opiekuńczo- Wychowawczej.

W najbliższych dniach w tarnobrzeskich lokalach i sklepach (między innymi: Iris Pub, Orbita, Końca Nie Widać, All Capone, Chłopcy z Ferajny, galeria Nike – Reebok) pojawią się puszki, do których osoby chcące wspomóc akcję będą mogły wrzucać pieniądze. W ubiegłym roku, dzięki pieniądzom wrzuconym do „siarkowych puszek”, w POW udało się urządzić salę audiowizualną.

Akcję oficjalnie rozpocznie charytatywny turniej w kręgle – czwartek (1 grudnia godz. 18.00) w Kręgielni „Atom”. Aby wziąć w nim udział wystarczy wpłacić wpisowe w wysokości 20 złotych. Wszystkie uzbierane w ten sposób pieniądze trafią do „siarkowych puszek”.

Na zakończenie akcji, 19 grudnia w Tarnobrzeskim Domu Kultury odbędzie się koncert kolęd „Kolędowanie – pomóż lokalnie” (start godz. 19.00). Kolędować będą podopieczni POW, kibice, piłkarze KS Siarka (juniorzy i seniorzy), księża oraz  Uncle D & Rap-A-Dub Riddim Band.

Imprezy i zbiórka pieniędzy to jednak nie wszytko. Od 12 do 14 grudnia kibice będą remontować wnętrza Placówki Opiekuńczo- Wychowawczej.

Info: SSPN „Złota Siarka”

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zenon
9 lat temu

Czyli w tym roku finału akcji na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji nie będzie?

Zmiana godziny rozpoczęcia turnieju w kręgle z g.19 na g.18
9 lat temu

Zmiana godziny rozpoczęcia turnieju w kręgle z g.19 na g.18

siarkoholik
9 lat temu

w tym roku na finale akcji bawimy sie w TDK. Zapraszamy, beda jaja 🙂

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x