29 tarnobrzeskich kibiców stanie przed sądem

Do Sądu Rejonowego w Tarnobrzegu policjanci skierowali 29 wniosków o ukaranie kibiców tarnobrzeskiej drużyny piłkarskiej. Mężczyźni odpowiedzą za wykroczenia, których dopuścili się zakłócając porządek publiczny w centrum miasta Tarnobrzega. O ich dalszym losie zdecyduje sąd.

Niecodzienne zdarzenia rozegrały się nocą, 17 września br. w centrum miasta Tarnobrzega. Policjanci pełniący służbę w rejonie pl. Bartosza Głowackiego zauważyli 30-osobową grupę osób, która głośno się zachowywała. Mężczyźni donośnym głosem wykrzykiwali wulgaryzmy używane podczas meczów piłkarskich, wokół leżały szkła z potłuczonych butelek oraz rozrzucony gruz.

Takie zachowanie nie uszło uwadze funkcjonariuszy, którzy natychmiast zareagowali. Młodzi ludzie zachowywali się agresywnie, a kilku z nich prowokowało pozostałe osoby aby nie stosowały się do poleceń wydanych przez policjantów. Kilkanaście osób zostało wylegitymowanych, natomiast pozostałych sprawców zakłócenia porządku publicznego policjanci ustalili prowadząc dalsze czynności w sprawie. Młodzi chuligani zostali poinformowani o grożących konsekwencjach, związanych z popełnionymi wykroczeniami.

29 osób, w wieku od 18 do 25 lat odpowie za swoje czyny przed sądem. Funkcjonariusze sporządzili wobec nich wnioski o ukaranie za popełnione wykroczenia.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Vlad
8 lat temu

To nie kibice,tylko cholerni przestępcy którzy sie szwędają po nocy drąc morde i psując śmietniki i wybijajac szyby w sklepach już nie wspominając o zaczepkach, po cholere ich utrzymywać w więzieniach,przywrócić kare śmierci dla takich półmozgów,wtedy będzie bezpieczniej czyściej i weselej

Adam.M.
8 lat temu

I bardzo dobrze niech w końcu piłka będzie piłką a kibice normalni i potrafiący zachować się na meczu jak i po meczu,ci ludzie czy też gowniarze to zadymiarz nie mający nic z piłką wspólnego-i dla tego jestem za -a najlepiej dać im prace na rzecz miasta jakieś 120h z kamizelkami ,,to ja zakłucałem porządek tego miasta”
Pozdrawiam prawdziwych kibicow SIARKI!!!!!!!

ppp
8 lat temu

TAK zbudujcie im jeszcze jeden stadion w centrum będą mieli bliżej do centrum tam jest więcej do rozwalania rzeczy , co za cymbał dał zgodę na budowania stadionu w centrum miasta jak jest miejsce pod lasem i jest stadion to murawa im się nie podobała no masakra co za bezmózgi to wymyśliły !!!!!!!

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x