Pewna wygrana tarnobrzeskich siatkarek (fotoreportaż oraz video HD)

Siatkarki Anser Siarki Tarnobrzeg bez straty seta pokonały rywalki z Rzeszowa w meczu 2 kolejki rewanżowych spotkań w II lidze. Mecz rozegrany został w sobotę 3 grudnia w tarnobrzeskiej hali OSiR.

Po przegranej w Sędziszowie 1:3 na inaugurację rundy rewanżowej z niżej notowanymi rywalkami, siatkarki z Tarnobrzega bez większych problemów pokonały rywalki z Rzeszowa 3:0.

Podopieczne trenera Andrzeja Dróbkowskiego bardzo dobrze weszły w to spotkanie, wygrywając pierwszego seta do 11. Dwie kolejne partie również padły łupem tarnobrzeskich siatkarek, które ani na moment nie pozwoliły rywalkom przejąć kontroli nad spotkaniem. Rzeszowianki nie przekroczyły w żadnym z 3 setów 20 oczek, zdobywając punkty głównie po błędach siatkarek Anseru.

Po 13 kolejkach Tarnobrzeżanki z dorobkiem 19 punktów zajmują 4 lokatę w tabeli. Na jej czele pozostaje zespół z Biłgoraja z dorobkiem 33 punktów. W kolejnym spotkaniu siatkarki Anser Siarki Tarnobrzeg zmierzą się w Myślenicach z miejscowym Dalinem.

KS TSSPS Anser Siarka Tarnobrzeg – RKS Bolesław V LO Rzeszów 3:0 (25:11, 25:19, 25:15)