Srogie baty dla tarnobrzeskich koszykarzy w Słupsku (video)

Koszykarze Siarki Jezioro Tarnobrzeg przegrali w Słupsku z miejscową Energą Czarni 75:103 w meczu 1 kolejki rundy rewanżowej fazy zasadniczej. Skuteczną grą w obronie Słupszczanie praktycznie wyeliminowali z gry m.in. naszego najlepiej punktującego gracza – Josha Millera, który w całym meczu rzucił zaledwie 12 oczek.

Po wspaniałych zwycięstwach nad Anwilem i Treflem przyszedł czas na porażkę, niestety bardzo dotkliwą bo różnicą aż 28 punktów. Wicelider po pierwszej rundzie rozgrywek, skutecznie zablokował grę ofensywną podopiecznych trenera Szczubiała, którzy dodatkowo w defensywie nie radzili sobie najlepiej, pozwalając rywalowi na zdobycie aż 103 punktów.

Na pochwałę zasługuje postawa LaMarshallla Corbeta, zdobywcy 25 punktów w meczu w tym 5 zza lini 6,75 m. Niestety reszta naszych zawodników nie spisała się już tak dobrze, kolejnymi najlepiej punktującymi w zespole Siarki byli J.T.Tiller i Josh Miller – po 12 oczek. Najlepiej punktującym Polakiem w drużynie Jeziorowców był Przemysław Karnowski – 10 pkt.

W następnej kolejce Siarka podejmie na własnym parkiecie zespół Polpharmy Starogard Gd. Mecz zaplanowano na sobotę 10 grudnia. Początek spotkania o godz. 18.


Energa Czarni Słupsk – KKS Siarka Jezioro Tarnobrzeg 103:75 ( 32:24, 23:22, 23:14, 25:15)

Siarka: Corbett 25 (5×3), Miller 12 (2×3), Tiller 12, Karnowski 10, Piechowicz 6, Doaks 5, Barycz 3, Wyka 2, Rabka 0, Walski 0

Energa: Weaver 23, Morrison 22, Burrell 17 (1×3), Leończyk 13, Cesnauskis 12 (1×3), Przyborowski 6, Hinson 5, Kikowski 3, Długosz 2, Roszyk 0, Osiński 0

Zapraszamy do obejrzenia wideo z meczu Energa Czarni Słupsk – Siarka Jezioro Tarnobrzeg. Film został udostępniony przez oficjalną stronę klubu energa-czarni.pl.

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kibic_
9 lat temu

Nic się nie stało Panowie 🙂 Jedziemy dalej!!!

Fantom
9 lat temu

Kiedyś przegrana musiała przyjść, szkoda że w tak kiepskim stylu. Jeszcze niedawno wygrywaliśmy z zespołami z czołówki a tu taka wtopa. Przegrać kilkoma koszami można ale prawie trzydziestoma chwały nam nie przyniesie.
Czekam na udaną rehabilitację w sobotę.

Zenon
9 lat temu
Reply to  Fantom

W tamtym sezonie przegrali 30 punktami, wiec nie ma co dramatyzować. Ważne aby wygrali z Polpharmą za tydzień i będzie dobrze.

Soldier
9 lat temu

Tak jak mówicie, przegrana musiała przyjść. Po 4 wygranych meczach i 2 z czołowmy drużynami ta przegraną można wybaczyć, szkoda, że w kiepskim stylu, ale przecież mamy nowy zespół,więc nie mogło pójść tak kolorowo z czarnymi (dziwnie to zabrzmiało) 😀

Soldier
9 lat temu

P.S. Tak powinna wygladac konferencja pomeczowa i prezentacja koszykarzy w TBG!

GPS
9 lat temu

Na tym skrócie nie było widać zacięcia i woli walki wśród naszych zawodników. Sprzedali mecz 🙂

Fajny baner wisiał na hali(video 2:25):
„Jak nikt w Polsce miasto promujemy
Jak nikt w Polsce grosze dostajemy” – oficjalne żale do UM 🙂

kibic_
9 lat temu

U nas nie może być chyba takiej prezentacji bo jeśli wszystkie światła zgasną to potem trochę schodzi aby się ponownie włączyły.

Soldier
9 lat temu

@kibic_ no szkoda, ale podobno TBL się nas czepiało oświetlenie i am być doświetlanie punktowe, więc może będą jakieś nowe bajery na hali 😀

Ludzie głosujemy na graczy Siarki do meczu gwiazd!!!
http://meczgwiazd.plk.pl/www/index.php?p=3Zapraszamy

Moje głosy: na południu: Josh Miller, LaMarshall Corbett, Mateusz Ponitka, PF nie Pamietam, Przemek Karnowski
I na konkurs wsadów dałem LaMarshalla, Hodge’a, Ponitkę i Wykę.

Też pewnie chcecie zobaczyć naszych na ASG w plk, więc głosujcie, i udostepniajcie glosowania na FB, twitterach czy co tam macie 🙂

Zenon
9 lat temu

Po 4 wygranych z rzędu kiedyś ten moment musiał nastąpić. Padło na Czarnych. Oby ten zimny prysznic w Słupsku dobrze podziałał na drużynę. Szczególnie, że teraz przed Siarką bardzo ważne mecze, które mogą mieć decydujący wpływ o miejscu na koniec sezonu zasadniczego. Wygrana z Polpharmą na pewno znacząco by nas przybliżyła do tego wymarzonego miejsca w fazie play-off.

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x