Pijana matka wiozła dwójkę swoich dzieci

Sandomierscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej opla, którym kierowała nietrzeźwa 29 – letnia kobieta. Mając w organizmie blisko 2 promile alkoholu, wiozła w samochodzie dwóch synów w wieku 4 miesięcy i 10 lat. Pasażerem samochodu był mąż, który także był nietrzeźwy.

Do zatrzymania pojazdu doszło w niedzielę około godziny 14 w powiecie sandomierskim. Policjanci z wydziału ruchu drogowego zwrócili uwagę na Opla Astę podejrzewając, że kierowca może być pod wpływem alkoholu. Podejrzenia policjantów potwierdziły się.

Za kierownicą pojazdu siedziała 29- letnia mieszkanka gm. Łoniów. Badanie alkomatem wykazało blisko dwa promile alkoholu w organizmie, jej mąż – 2,4 promila.  Samochód zabezpieczono na policyjnym parkingu, a dzieci zostały przekazane pod opiekę dziadków.

Kobiecie zatrzymano prawo jazdy. Lekkomyślna matka odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. O tym jak rodzice sprawują opiekę nad dziećmi zostanie powiadomiony sąd rodzinny.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tarnobrzeżanin
9 lat temu

Wypiła kieliszek mniej od męża. Jeśli mąż\ojciec ma prawo jazdy to sąd powinien również mu je odebrać, to że siedział jako pasażer nic go nie usprawiedliwia. Zdjęcia rodziców sąd powinien podać do publicznej wiadomości, może to otrzeźwi przyszłych potencjalnych pijanych kierowców, bo jak widać wyroki sądów niczego nie zmieniają w mentalności naszego społeczeństwa.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x