23.12 Wigilia na tarnobrzeskim Rynku, godz.13

Pierogi z kapustą i z grzybami, gołąbki, karp w galarecie, kluski z makiem, barszcz z uszkami oraz kasza z grzybami – wszystkie te potrawy czekać będą na uczestników wigilii dla mieszkańców, którą zorganizuje Stowarzyszenie Nasz Tarnobrzeg wspólnie z Prezydentem Tarnobrzega.

Wigilia dla mieszkańców odbędzie się tradycyjnie na Placu Bartosza Głowackiego 23 grudnia. Już o godzinie 13 kolędowanie na Rynku rozpoczną zespoły muzyczne. O godz. 15 Bożego Błogosławieństwa zebranym udzieli Biskup Sandomierski Krzysztof Nitkiewicz. Oczywiście nie zabraknie życzeń i symbolicznego łamania się opłatkiem.

Na tych wszystkich, którzy postanowią spędzić to popołudnie wspólnie z innymi na tarnobrzeskim rynku czekać będą wigilijne potrawy i występy artystyczne.

Wigilię organizuje Stowarzyszenie Nasz Tarnobrzeg wspólnie z Prezydentem Tarnobrzega. W akcję włączą się także proboszczowie tarnobrzeskich parafii, Jednostka Wojskowa z Nowej Dęby, Miejska Biblioteka Publiczna, Jadłodajnia uZbycha, Stowarzyszenie ESTEKA, Jarosław Piątkowski.

źródło: UM

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content