4 wygrana z rzędu tarnobrzeskich siatkarek (fotoreportaż oraz video HD)

Siatkarki Anser Siarki Tarnobrzeg bez większych problemów pokonały ostatni zespół tabeli MKS Wieliczkę 3:0 w meczu 16 kolejki II ligowych rozgrywek w grupie 4. To czwarte z rzędu zwycięstwo podopiecznych Andrzeja Dróbkowskiego. Spotkanie rozegrane zostało w sobotę 17 grudnia w tarnobrzeskiej hali OSiR.

Zwycięską passę nasze siatkarki rozpoczęły w Myślenicach, gdzie pokonały miejscowy Dalin bez straty seta. W podobnym stylu drużyna Siarki poradziła sobie na własnym parkiecie z zespołem z Rzeszowa.

W środowym spotkaniu rywalkom z Proszowic udało się „urwać” naszym siatkarkom  jednego seta. W pojedynku z Wieliczką siatkarki Anseru nie dały przeciwniczkom większych szans, wygrywając sety do 17, 14 i 10.

Dzięki kolejnemu zwycięstwu tarnobrzeski zespół z dorobkiem 28 punktów umocnił się na 4 pozycji w tabeli. Liderem pozostaje Szóstka Biłgoraj z 42 punktami na koncie i imponującym bilansem setów 42:6 (bilans Siarki to 32:22).

Kolejne spotkanie podopieczne Andrzeja Dróbkowskiego rozegrają 11 stycznia w Tarnowie. Zapowiada się 5 wygrana z rzędu, gdyż styczniowe rywalki tarnobrzeskiej Siarki zajmują przedostatnią lokatę.

Przed własną publicznością nasze siatkarki zagrają 11 lutego z Karpatami Krosno.

KS TSSPS Anser Siarka Tarnobrzeg – MKS MOS Wieliczka 3;0 (25:17, 25:14, 25:10)