II Turniej Tarnobrzeskiej Amatorskiej Ligi Koszykówki (fotoreportaż oraz video HD)

II Turniej Tarnobrzeskiej Amatorskiej Ligi Koszykówki rozegrany został w niedzielę 18 grudnia w hali OSiR. Po dwóch kolejkach prowadzi zespół ZAKŁAD ELEKTRYCZNY J. Cz. Tarnobrzeg z dorobkiem 8 punktów na koncie.

WYNIKI II TURNIEJU


Pkt. Rzuty za „3” Pkt. Rzuty za „3”
ZAKŁAD ELEKTRYCZNY J. Cz. Tarnobrzeg 56 PIGAL TEAM Tarnobrzeg 33
Ryznar Dominik 4 Ciak Adam 22 1
Papka Arkadiusz 2 Skorupa Kacper 0
Pyszniak Piotr 15 1 Wrzesień Adrian 0
Woźniak Michał 10 Rozmus Szymon 2
Jabłoński Zbigniew 25 1 Słomka Kevin 3 1
Kopeć Jakub 2
Wrzesień Kamil 4

Pkt. Rzuty za „3” Pkt. Rzuty za „3”
VIACOM Tarnobrzeg 23 SKOBUD Tarnobrzeg 38
Szczuciński Dariusz 11 3 Mysiak Marek 11
Wolski Piotr 3 Waszyński Piotr 6
Chodoła Daniel 2 Sekucja Tomasz 14 3
Szcześniak Krzysztof 7 Żak Tomasz 0
Waszyński Marek 2
Kosowski Mariusz 5 1

Pkt. Rzuty za „3” Pkt. Rzuty za „3”
PIGAL TEAM Tarnobrzeg 30 SKOBUD Tarnobrzeg 54
Ciak Adam 21 2 Mysiak Marek 8
Skorupa Kacper 0 Waszyński Piotr 16
Wrzesień Adrian 0 Sekucja Tomasz 11 1
Rozmus Szymon 0 Żak Tomasz 6
Słomka Kevin 5 1 Waszyński Marek 3 1
Kopeć Jakub 2 Kosowski Mariusz 12
Wrzesień Kamil 2

Pkt. Rzuty za „3” Pkt. Rzuty za „3”
ZAKŁAD ELEKTRYCZNY J. Cz. Tarnobrzeg 43 VIACOM Tarnobrzeg 34
Ryznar Dominik 2 Szczuciński Dariusz 10 2
Papka Arkadiusz 1 Wolski Piotr 6
Pyszniak Piotr 20 3 Chodoła Daniel 8
Woźniak Michał 11 Szcześniak Krzysztof 10
Jabłoński Zbigniew 9

Pkt. Rzuty za „3” Pkt. Rzuty za „3”
VIACOM Tarnobrzeg 45 PIGAL TEAM Tarnobrzeg 27
Szczuciński Dariusz 12 2 Ciak Adam 7 1
Wolski Piotr 13 Skorupa Kacper 0
Chodoła Daniel 0 Wrzesień Adrian 0
Szcześniak Krzysztof 20 Rozmus Szymon 2
Słomka Kevin 0
Kopeć Jakub 12 2
Wrzesień Kamil 4

Pkt. Rzuty za „3” Pkt. Rzuty za „3”
SKOBUD Tarnobrzeg 32 ZAKŁAD ELEKTRYCZNY J. Cz. Tarnobrzeg 51
Mysiak Marek 6 Ryznar Dominik 2
Waszyński Piotr 14 Papka Arkadiusz 0
Sekucja Tomasz 4 Pyszniak Piotr 21 3
Żak Tomasz 0 Woźniak Michał 22 3
Waszyński Marek 4 Jabłoński Zbigniew 6
Kosowski Mariusz 0
Zasuwa Piotr 4

TABELA II TURNIEJU


Miejsce Nazwa drużyny Ilość meczów Punkty Kosze zdobyte Kosze stracone
1 ZAKŁAD ELEKTRYCZNY J. Cz. Tarnobrzeg 3 6 150 : 99
2 SKOBUD Tarnobrzeg 3 5 124 : 104
3 VIACOM Tarnobrzeg 3 4 102 : 108
4 PIGAL TEAM Tarnobrzeg 3 3 90 155


TABELA PO DRUGIM TURNIEJU


Miejsce Nazwa drużyny Punktacja po II turnieju Kosze zdobyte Kosze stracone Stosunek koszy
1 ZAKŁAD ELEKTRYCZNY J. Cz. Tarnobrzeg 8 316 : 187 1,69
2 SKOBUD Tarnobrzeg 5 252 : 207 1,22
3 VIACOM Tarnobrzeg 5 241 : 200 1,21
4 PIGAL TEAM Tarnobrzeg 2 150 : 365 0,41

Król strzelców


1 Waszyński Piotr SKOBUD Tarnobrzeg 73
2 Szczuciński Dariusz VIACOM Tarnobrzeg 72
3 Ciak Adam PIGAL TEAM Tarnobrzeg 66

„Król rzutów za 3”


1 Szczuciński Dariusz VIACOM Tarnobrzeg 17

info: Eugeniusz Grążawski

video: Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zenon
8 lat temu

No to się rozstrzelał Piotr Pyszniak.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x