05.02 (niedziela) Kabaret Moralnego Niepokoju w Tarnobrzegu, godz.16

Kabaret Moralnego Niepokoju wystąpi z programem „Galaktikos” w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Bilety w cenie 60 zł. do nabycia na stronie www.biletynakabarety.pl.

Kabaret Moralnego Niepokoju jest obecnie najsłynniejszym polskim kabaretem. Powstał w 1996 roku, a pochodzi z Warszawy. Zdobył dużą popularność dzięki częstym występom w telewizji oraz błyskotliwym tekstom Roberta Górskiego.

W emitowanym w latach 2003-2006 w TVP2 autorskim programie satyrycznym grupy pt. Tygodnik Moralnego Niepokoju, co tydzień prezentowane były premierowe skecze. Kabaret skupia się głównie na sprawach społecznych, absurdach życia codziennego oraz nie stroni od polityki.

KMN stworzył szereg barwnych postaci będących znakiem rozpoznawczym grupy, które pojawiają się w wielu skeczach kabaretu m.in.: Spikerka i pan Karol, Gwidon i Romek, Wujek i ciotka, Mariusz i jego ojciec, Fabryka zbrojeniowa, Opowieści dziadka Barnaby, Klinika doktora Posuwały, Lekcje, Reportaże. Do innych popularnych skeczy należą: Krzyżówka, Imię dla dziecka, Majster, Egzamin, Bitwa pod Grunwaldem, Impreza u Bogdana, Wizyta Księdza.

Tu kupisz bilet: http://biletynakabarety.pl/events/Kabaret-Moralnego-Niepokoju-Galaktikos-Tarnobrzeg-5-lutego-16-00-e8651.html

video: newabratv

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content