I Ty możesz pomóc – przekaż przedmioty, weź udział w licytacji

Tarnobrzeski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy prowadzi zbiórkę przedmiotów/usług, które będą wylicytowane lub wystawione na aukcję w ramach XX finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Mogą to być przedmioty jak i również usługi. Przykłady przedmiotów licytowanych na poprzednich finałach to: telewizor 42″, elektronarzędzia,złote serduszka, kryształowe szklanki, pióra (ogólnie rzecz biorąc przedmioty, które mają znaczną wartość finansową).

Oprócz tego mogą równie dobrze być to usługi tj.: banery reklamowe na portalu, przewóz motorówką, strzyżenie, kolacja w lokalu gastronomicznym, zaproszenia/bilety na
koncert, etc.

Gorąco zachęcamy do włączenia się w akcję, przypominając iż w tym roku Orkiestra gra pod hasłem „Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko”. Celem jest zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.


Kontakt w kwestii przekazania przedmiotów:
Nr tel. 663 725 045 albo e-mail: aukcje@wosp.vel.pl

POD LINKIEM  http://aukcje.wosp.org.pl/show_user_auctions.php?uid=15868821 można znaleźć aukcje Tarnobrzeskiego Sztabu WOŚP.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content