Zespół Łzy gwiazdą XX finału WOŚP-u w Gorzycach – program imprezy

Jak zawsze startujemy w drugą niedzielę stycznia. Tym razem będzie to 8.01.2012. Skromnie przypominamy, że to co wydarzyło się 10 stycznia 2009 przeszło wszelkie oczekiwania organizatorów. Po 2 w nocy padła ostateczna suma! Naliczono aż 16.794.87 zł! Rok później 9 styczeń 4 rano. Niemożliwe? Pobito własny rekord? Zebrana suma to 29.633.31 zł!

Wszystko po to, aby uratować, choć garstkę Maleńkich Istnień…

Naszą główną gwiazdą wieczoru będzie zespół Łzy, który zagra o godzinie 16.00. Ponadto już po raz kolejny spróbujemy pobić rekord guinnessa gotując potrawę Ratatuja złożoną z 350kg warzyw oraz 100kg kiełbasy. Degustacja Ratatui Gorzyckiej zacznie się od godziny 15.45.

Kolejnym powodem dla którego to właśnie 8 stycznia powinniście przyjechać do Gorzyc są liczne atrakcje takie jak loteria w której można będzie wygrać bardzo ciekawe nagrody za jedyne 4zł, stoiska gastronomiczne, światełko do nieba oraz licytacja w której miedzy innymi można wylicytować dwa aparaty cyfrowe, srebrne serduszko WOŚP z numerem II, przeróżne gadżety klubu sportowego Stal Gorzyce ale również unikalną antyramę ze składem Tłoków Gorzyce, którzy obecnie grali w II Lidze. Więcej informacji na plakatach oraz na stronie www.wospgorzyce.pl

Zapraszamy! Nie może Cię zabraknąć!

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content