Żuki gwiazdą sandomierskiego 20. Finału WOŚP – szczegółowy program imprezy

Gwiazdą sandomierskiego, XX finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie zespół ŻUKI. Koncerty oraz licytacje odbędą się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sandomierzu.

Gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko, czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

Rekordowa liczba bo ponad 40 ochotników/wolontariuszy wyjdzie na ulice Sandomierza aby kwestować podczas XX finału WOŚP. Kwesta na ulicach w godz. 8.00-17.00


Zapraszamy do udziału w koncertach i prosimy o wsparcie i życzliwość dla wolontariuszy WOŚP.

Program XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Hala Sportowa przy ul. Patkowskiego w Sandomierzu, 8.12.2012 (niedziela) godz. 15.00.

Od godz 15:00 licytacje oraz występy zespołów tanecznych i wokalnych działających przy Sandomierskim Centrum Kultury (Paradox, Flowers, Sandomierskie Studio Piosenki i inni) oraz Miejskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej. Na scenie gościć będziemy również młodą wokalistkę, Julię Walczynę, która korzysta z pompy insulinowej otrzymanej w ramach WOŚP.

17:30 – koncert Sando All Stars
(zagrają po raz pierwszy razem!!! SAS to projekt muzyczny zrzeszający młodych muzyków wywodzących się z różnych sandomierskich szkół i środowisk, przygotowany, pod patronatem SCK, specjalnie na XX Finał WOŚP.)


19:00 – koncert zespołu ŻUKI

Przez cały czas, w godzinach 15.00 – 21.00, prowadzić będziemy licytacje atrakcyjnych przedmiotów przekazanych przez darczyńców na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, planujemy również loterię fantową oraz inne atrakcje.

Na koniec o godz. 21:00, w ramach akcji Światełko do Nieba, wystąpi sandomierski Teatr Ognia „Filios” oraz odbędzie się pokaz sztucznych ogni.

Zapraszamy!

Sandomierski Sztab

Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

video:indianajonek

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mefisto
11 lat temu

to już będzie jubileuszowa, X wizyta Żuków w Tarnobrzegu.

Glen
11 lat temu
Reply to  Mefisto

Żuki zagrają w Sandomierzu…

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content