Kłusownicy wyłowili z Wisły prawie 30 kg ryb

Sandomierscy policjanci zatrzymali cztery osoby w wieku od 25 do 33 lat, podejrzewane o nielegalny połów. Policjanci odzyskali blisko 30 kilogramów różnych gatunków ryb. Za to przestępstwo ustawodawca przewidział karę grzywny.

Dzisiaj po północy policjanci z komisariatu w Koprzywnicy podczas patrolu jednej z miejscowości w gminie Samborzec, zatrzymali do kontroli osobowego volkswagena. W pojeździe podróżowało trzech mężczyzn w wieku 26, 29 i 33 lat oraz 25 –letnia kobieta.

Nerwowe zachowanie osób podczas kontroli wzbudziło podejrzenie wśród mundurowych, którzy postanowili przeszukać pojazd. Jak się okazało mieli nosa. W bagażniku samochodu znaleźli blisko 30 kilogramów ryb, gumowy ponton z wiosłami oraz gumowce tzw. wodery. Szybko okazało się, że znalezione ryby pochodzą z nielegalnego połowu na Wiśle. Wszystkie osoby zostały już przesłuchane. Za nielegalny połów ryb grozić im może wysoka kara grzywny.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
leszek szustak
12 lat temu

a co z rybami gdzie są ?

fałszywy wnuczek
12 lat temu

Rybka lubi pływać… No właśnie co z rybami? Jade zaraz do Koprzywnicy, może kupić komuś śfiżom rybkiem od policmanuff? Pewnie sprzedadzą no bo jak… Zepsuje sie jak nie sprzedadzą. A może mają loduffke i se chopy zamrożo. … to chyba nie sprzedadzą obcemu 30 kilo zagrychy… ech życie…

Postaw mi kawę na buycoffee.to
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content