21.01 (sobota) Koncert zespołu h.R.A.B.I.A. w Tarnobrzegu, godz.20

Koncert zespołu h.R.A.B.I.A. odbędzie się w tarnobrzeskim pubie „Końca nie widać”. Bilety – 15zł. Po koncercie zaplanowano Jam Session.

O zespole:

h.R.A.B.I.A. – to zespół, który określa swoją muzykę jako histerycznie rytmiczną alternatywę bardzo intensywnie abstrakcyjną, czyli rozwinięcie wzbudzającej zainteresowanie bądź nie, nazwy. Powstał z inicjatywy „hRABIEGO” (Adrian Markiewicz) oraz Tomka Dzienia w 2009 roku.

Po wielu zmianach personalnych udało się wreszcie ustabilizować sytuację, i część muzyków z aktualnego składu wreszcie na stałe zagościła w zespołowych okopach, a po próbach bunkrowych wspierają resztę w zbrojnym ataku na uszy i umysły polskiego słuchacza. Muzyka formacji to przełamujące bariery połączenie różnych gatunków, zaangażowanych tekstów, świetnego brzmienia oraz świeżego nasyconego ambicją i eksperymentalizmem podejścia do formy.

Pod szyldem „h.R.A.B.I.A.” swój pierwszy występ zespół dał 29 sierpnia na „XIV Ogólnopolskim Spotkaniu z Piosenką Autorską ORANŻERIA 2009” otrzymując wyróżnienie specjalne i zaproszenie na Ogólnopolski Turystyczny Przegląd Piosenki Studenckiej BAZUNA 2010.

Drzwi do zaprezentowania się szerszemu gronu, otworzył mu telewizyjny program stacji Polsat, „Must Be The Music – Tylko Muzyka”, gdzie zespół zrobił furorę utworem „Warszafka”, wzbudzając w ludziach z całej Polski przeróżne uczucia, przekładające się na niezwykle ożywione i zacięte dysputy.

Zespół w półfinale programu zaprezentował jeszcze utwór „Cham”, który również został bardzo przychylnie odebrany przez publikę. Jeżeli pragniesz poczuć hrabiowską muzykę i energię płynącą od wykonujących ją ludzi, to nie bój się przyjść na koncert 🙂

Skład:

Adrian „hRABIA” Markiewicz – śpiew, instrumenty perkusyjne

Tomek Dzień – bas

Tomasz „Prezes” Kacprzak – perkusja

Andrzej „Szprotu” Paprot – gitara

Jarek Dzień – gitara

http://www.myspace.com/hrabiamielec

http://www.facebook.com/pages/hRABIA/131953083493766

video: warszafkalive

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kylu
12 lat temu

15zł za bilet czy to nie przesada? Ziyo było za 15 złociszczy a to marka od ponad 20 lat.

J.Ziobro
12 lat temu
Reply to  Kylu

Ty hopie wstydu oszczędź sobie przed ludźmi i zostań w domu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content