Koncert Impervious i Daemon’s Heart w Tarnobrzegu, godz.19

Przed tarnobrzeską ekipą Impervious zagra stalowowolska kapela Daemon’s Heart. Koncert odbędzie się w pubie Blues’n’Rock.

Historia zespołu Impervious rozpoczęła się 30 stycznia 2010 roku. Zimą 2010 roku członkowie obecnego składu spotkali się na próbie. Skład okazał się na tyle mocny, że granie muzyki ekstremalnej nie stanowiło już przeszkody.

Gatunek który obraliśmy jest połączeniem wszystkich najlepszych gatunków metalu: deathu, blacku i thrashu z elementami muzyki filmowej. W nowym składzie, w celu ogrania zaczęliśmy tłuc klasyki metalu typu: Slayer, Vader, Behemoth oraz Metallica. Po krótkim czasie rozpoczęliśmy pracę nad własnym materiałem. Następne miesiące upłynęły na ciężkich, długich intensywnych próbach i 30 października 2010 roku doszło do rozdziewiczenia Impervious na scenie.

Okazało się, że scena jest naszym żywiołem, to widać. W styczniu 2011 roku zarejestrowaliśmy nasze pierwsze demo zatytułowane „Blood Is The Life”. Aktualnie zamierzamy intensywnie promować materiał licznymi koncertami.

http://www.myspace.com/imperviousofficial

Wywiad z zespołem Impervious: http://nadwisla24.pl/newspost/%E2%80%9Egranie-koncertu-jest-dla-nas-bitwa-podczas-ktorej-zapraszamy-ludzi-do-konfrontacji%E2%80%9D-wywiad-z-tarnobrzeska-kapela-impervious-video-z-koncertu/

video: portal NadWisłą24

Zespół Daemon’s Heart powstał na przełomie 2007/08 roku z inicjatywy dwóch obecnych gitarzystów (Dragosani, Rogal) oraz perkusisty (Pampers). Rozpuszczając wici w przeciągu kilku tygodni udało się skompletować pełny skład – najpierw dołączył Garnek (bas) a zaraz po nim Seba (klawisze).

Muzyka stanowi połączenie poprzednich projektów, głównie Desmodus Horde, Horrible Dictu oraz Ravens’ Loft, z melodycznymi gitarami, klimatycznymi klawiszami i dynamicznym wokalem. Na początku lutego 2009 zespół wszedł do studia nagrywając swoje pierwsze demo „Heartquake”, na którym znalazły się 3 utwory dostępne na stronie. Po paru latach wspolnego grania rozstalismy sie z pierwszym palkerem Pamperem,jego miejsce zaja Yanek a na klawisze wskoczyl Filip.W tym obecnie skladzie siejemy metal gdzie sie tylko da.

http://www.myspace.com/daemonsheart

video:omnavahshivaya


Portal NadWisłą24.pl jest patronem medialnym tego koncertu.


Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Piotrek
9 lat temu

Dlaczego dwa porządne zespoły nie zagrają „nad ziemią” np. w Końca nie Widać?
Underground??? 🙂

Vlad Impervious
9 lat temu

Bo niewiele tam słychać i można się częściej mylić hihi

Mariusz
9 lat temu

Słychać, słychać tylko trzeba umieć ustawić 🙂 Z publiczności niewiele osób wyłapuje pomyłki muzyków ale większość nie lubi kiepskiego brzmienia. Jako widzo-słuchacz uważam, że w Bluesie wiele zespołów zbyt głośno ustawia nagłaśniające klamoty, ci co grali deczko ciszej lepiej byli odbierani.

d.
9 lat temu

dlaczego video do Daemonow jest kapeli Moon?

NW24
9 lat temu
Reply to  d.

Pomyłka, już poprawione.

Vlad Impervious
9 lat temu

Tak czy siak zapraszamy wszystkich co chcą troche poświrować pawiana i nie tylko hehe bo zabrzmimy czy nie zabrzmimy i tak wyprujemy sobie flaki a czyż nie o to chodzi?

Pazuzu Impervious
9 lat temu

Koncert już jutro, zapraszamy wszystkich z całą nam daną mocą zła !

Pazuzu
9 lat temu

Zapewne niedługo pojawią się filmiki oraz relacja z koncertu, zainteresowanych prosimy o cierpliwość ; )

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x