Noworoczne Spotkanie Sportowców w Sandomierzu – nagrody i wyróżnienia dla najlepszych (fotoreportaż oraz video HD)

Kacper Łopaciński z M.U.K.S. „Foka Sandomierz”, Karolina Kołeczek z sekcji lekkoatletycznej U.K.S. „Trójka” oraz Stanisław Skorżyński z koła P.Z.W. nr 1 w Sandomierzu – to trójka najlepszych sandomierskich sportowców, wyróżnionych podczas Noworocznego Spotkania Sportowców.

Podczas 8 edycji gali odbyła się prezentacja wszystkich klubów i stowarzyszeń sportowych działających na terenie Sandomierza.

W kategorii najlepszych sandomierskich sportowców tabela zwycięzców w –  której wzięto również pod uwagę sportowców – amatorów,przedstawiła się następująco:

1. Kacper Łopaciński – M.U.K.S. „Foka Sandomierz”,

2. Karolina Kołeczek – U.K.S. „Trójka” sekcja LA,

3. Stanisław Skorżyński – P.Z.W. Koło nr 1 w Sandomierzu,

4. Agata Wiatrowska – U.K.S. „Trójka” sekcja LA,

5. Jakub Sierżęga – U.K.S. „Trójka” sekcja LA,

6. Bartłomiej Czop – Sandomierski Klub Karate,

7. Jacek Koziarski – Klub Tenisa Stołowego „Sandomierz”,

8. Piotr Kutek – S.P.R. „Wisła Sandomierz”,

9. Nadia Grzybek – M.U.K.S. „Foka Sandomierz”,

10. Karina Chmielewska – M.U.K.S. „Piątka”.

W gronie najlepszych sandomierskich szkoleniowców znaleźli się: Krzysztof Gruszczyński – K.T.S. „Sandomierz”, Tadeusz Krawiec – S.K.S. „Wisła” Sandomierz, Andrzej Mirek – U.K.S. „Trójka” sekcja LA, Andrzej Orłowski – Sandomierski Klub Karate, Marcin Sykucki M.U.K.S. „Foka Sandomierz”.

Nagrody i wyróżnienia otrzymali także działacze oraz sędziowie sportowi: Teresa Czerwińska (wędkarstwo), Marceli Czerwiński (wędkarstwo), Mirosław Hagdej (piłka ręczna), Wojciech Bosak (piłka ręczna), Janusz Poński (piłka nożna, tenis stołowy), Marek Leśkiewicz (piłka ręczna).

Po raz pierwszy w historii plebiscytu przyznano nominację w kategorii „Nadzieja Sandomierza w Sporcie”, która przypadła Karolinie Gromadzie z M.U.K.S. „Foka Sandomierz”. Tytuł Ambasadora Sandomierskiego Sportu przypadł ponownie lekarzowi Jackowi Łabudzkiemu (maraton, triathlon).

Wyróżnienia odebrali także sponsorzy sandomierskiego sportu. W tym gronie znaleźli się: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Kasia” Dwikozy – Krzysztof Szymański; Rafał Stec – Kancelaria Notarialna Stec Marek i Stec Rafał; Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. Karpacki Oddział Obrotu Gazem, Gazownia Sandomierska – Dyrektor Zbigniew Zębala; Zakład Inżynierii Kolejowej S.J. w Sandomierzu – Prezes Marek Leśkiewicz; Firma Ochroniarska „Karabela” – Prezes Józef Bednarczyk; Karpacka Spółka Gazownictwa Oddział Zakład Gazowniczy w Sandomierzu – Dyrektor Andrzej Pęcherek; Hotel „Pod Ciżemką” – właściciele: Ewa Kondrak i Artur Dul; Starostwo Powiatowe w Sandomierzu – Starosta Stanisław Masternak; Market Budowlany „Paliński” – Katarzyna Palińska i Rafał Paliński; Sandomierski Ogrodniczy Rynek Hurtowy S.A. – Prezes Zarządu Marcin Ciszkiewicz”, Firma Handlowo – Usługowa „JAP” – właściciel Janusz Poński; Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sandomierzu – Dyrektor Janusz Chabel; Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu – Prezes Tadeusz Przyłucki; Firma Nijman Zeetank – Dyrektor Grzegorz Kuczyński; Detektywistyczna Agencja Ochrony „Argus” – właściciel Tadeusz Pachnik; Firma „Dachy Sośniak” – właściciel Paweł Sośniak.

Gala z udziałem najlepszych zawodników, trenerów, działaczy oraz sponsorów sandomierskiego sportu odbyła się 27 stycznia br. sandomierskiej hali MOSiR.

źródło: UM Sandomierz

video: Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
1925
8 lat temu

Bardzo fajna impreza, po całym roku pracy 😉

leszek szustak
8 lat temu

Coś krótka ta lista i przez kogo wybierana a może jest druga ha ha paranoja

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x