Ogólnopolska nagroda dla tarnobrzeskiego Salonu Kosmetycznego „Finezja”

Tarnobrzeski Salon Kosmetyczny ,,Finezja” Marty Galend otrzymał prestiżową w branży kosmetologii nagrodę Brylantowej Gwiazdy za rok 2011. Nagrodę tę przyznaje się przede wszystkim według kryterium zadowolenia klientów.

W ocenie brano pod uwagę dbałość o komfort i zadowolenie klienta, profesjonalizm i fachowość wykonywanych usług, uczciwość, pracowitość i cierpliwość pracowników.

Nominacje do nagród przyznawane były w ramach dwuetapowej weryfikacji. Etap pierwszy to nominacje, rekomendacje oraz opinie klientów a etap drugi to wizyta tzw. „tajemniczego klienta” weryfikującego jakość usług na miejscu.

Nominacje przyznawane są tylko jednemu salonowi w mieście. ,,Finezja” Marty Galend otrzymało Brylantową Gwiazdę jako jedyny salon w Tarnobrzegu. Nagrody wręczał Krzysztof Ibisz 9.02.2012 w Sali Ratuszowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

foto&info: Salon „Finezja”

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
brawo
8 lat temu

Brawo brawo brawo.Należy sie temu zakladowi i pani Marcie ta nagroda.Bez wątpienia to jeden z najlepszych salonow kosmetyczno – fryzjerskich w Tarnobrzegu.Miła fachowa obsluga i szeroki wachlarz uslug.Gratulacje.

Mona Liza
8 lat temu

a gdzie w Tarnobrzegu mieści się ten salon?

cdn
8 lat temu

Salon miesci sie w Tarnobrzegu przy ulicy Grota Roweckego 2 nad cukiernią przy rondzie

cdn
8 lat temu

http://www.youtube.com/watch?v=d-PYqd2JIfw to jest link z wrecznia nagrod na you tube

dolar
8 lat temu

Coś się dzieje w mieście i bardzo dobrze. Jak wypadły inne tarnobrzeskie salony?

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x