Walentynki z h.R.A.B.I.Ą w Nowej Dębie, godz.19

14 lutego o godz. 19 w Samorządowym Ośrodku Kultury zagra zespół h.R.A.B.I.A. Bilety w cenie 25 zł w przedsprzedaży, 30 zł w dniu koncertu można kupić od 16 stycznia 2012 r. w kasie SOK. Informacje o rezerwacji pod nr tel: 15 846 24 10.

Sami muzycy określają swoją muzykę jako „histerycznie rytmiczną alternatywę bardzo intensywnie abstrakcyjną”. Zespół powstał z inicjatywy „hRABIEGO” (Adrian Markiewicz) oraz Tomka Dzienia w 2009 roku. Po wielu zmianach personalnych udało się wreszcie ustabilizować sytuację, i część muzyków z aktualnego składu wreszcie na stałe zagościła w zespołowych okopach, a po próbach bunkrowych wspierają resztę w zbrojnym ataku na uszy i umysły polskiego słuchacza.

Muzyka formacji to przełamujące bariery połączenie różnych gatunków, zaangażowanych tekstów, świetnego brzmienia oraz świeżego nasyconego ambicją i eksperymentalizmem podejścia do formy. Pod szyldem „h.R.A.B.I.A.” swój pierwszy występ zespół dał 29 sierpnia na „XIV Ogólnopolskim Spotkaniu z Piosenką Autorską ORANŻERIA 2009” otrzymując wyróżnienie specjalne i zaproszenie na Ogólnopolski Turystyczny Przegląd Piosenki Studenckiej BAZUNA 2010.

Drzwi do zaprezentowania się szerszemu gronu, otworzył mu telewizyjny program stacji Polsat, „Must Be The Music – Tylko Muzyka”, gdzie zespół zrobił furorę utworem „Warszafka”, wzbudzając w ludziach z całej Polski przeróżne uczucia, przekładające się na niezwykle ożywione i zacięte dysputy. Zespół w półfinale programu zaprezentował jeszcze utwór „Cham”, który również został bardzo przychylnie odebrany przez publikę.
Jeżeli pragniesz poczuć hrabiowską muzykę i energię płynącą od wykonujących ją ludzi, przyjdź na koncert 🙂

Fragmenty koncertu zespołu h.R.A.B.I.A. w Tarnobrzegu

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content