8. edycja Metal Spirit Ressurection w Sandomierzu

Rusza 8 edycja europejskiej trasy koncertowej Metal Spirit Ressurection. Gwiazdą tej edycji będzie Rosyjska formacja BLACKTHORN. U jej boku zagrają również moskiewska formacja SINFUL oraz ukraiński DEF/LIGHT. Piekielną trójcę supportować będzie tarnobrzeski IMPERVIOUS. Szykuje się niezwykle piekielne rozpoczęcie ferii zimowych! Organizatorem koncertu, który odbędzie się w poniedziałek 13. lutego w Lapidarium jest stowarzyszenie mROCK.

Po sześciu latach wściekłej działalności, akcja Metal Spirit Ressurection włącza linie kolejowe do Polski – kraju z wyjątkowo bogatą historią muzyki. Tym razem Metal Spirit Resurrection występuje pod hasłem „Devilish triady” a prowadzone będzie przez dwa rosyjskie zespoły – Sinful i Blackthron, a także przez ukraińskich metalowców Def / Light. Marsz pod nazwą „Devilish Triady” będzie miał miejsce w jedym ukraińskim i aż ośmiu polskich miastach. Kolejną wyjątkową sprawą ósmej już edycji MSR jest całkowicie żeńska grupa Blackthorn, która zaprezentuje swój najnowszy album – „Codex Archaos”.

BLACKTHORN – Moskwa

Rosyjska formacja grająca muzykę w stylu symphonic metal. Zespół składa się z pięciu niezwykłych pań. Jedna z wiodących kobiecych formacji na europejskim rynku metalowym.

www.myspace.com/blackthornian

www.facebook.com/pages/Blackthorn/123251601079800

SINFUL – Moskwa

W ciągu trwającej dekadę historii Sinful stał się jednym z najaktywniejszych zespołów, często koncertującym w poradzieckiej części Europy. Grupa ma na swoim koncie występy na wielu metalowych festiwalach, m.in. METAL HEAD’S MISSION czy METAL CROWD. Na swoim koncie Sinful ma dwa albumy studyjne – „Omut” oraz najnowsze dzieło „The XIIIth Apostole”. Ostatni krążek powstał w słynnym studiu Hertz w Polsce, przy współpracy z Pawłem Jaroszewiczem, perkusistą Vadera i Crionics.

http://www.facebook.com/pages/SINFUL/204779766206657

www.myspace.com/sinfulblack

DEF/LIGHT – Dnepropetrovsk, Black/Death Metal

DEF/LIGHT to ukraiński metalowy zespół, który zwykle szufladkowany jest jako jeden z tych, które grają Black/Death Metal. Tak naprawdę nie ma to znaczenia! Najważniejsze jest to, że muzycy pracują uczciwie, nie idąc na kompromis z modą czy ideologiami połączonymi z uległością ludzi -główną ideą jest rozwój wolności. Zespół funkcjonuje od dziewięciu lat, a na ich koncie są już dwa krążki. W ciągu kilku miesięcy powinien pojawić się trzeci pełnoprawny album!

http://www.myspace.com/deflight

IMPERVIOUS – Tarnobrzeg, Black/Death Metal

Historia zespołu Impervious rozpoczęła się 30 stycznia 2010 roku. Zimą 2010 roku członkowie obecnego składu spotkali się na próbie. Skład okazał się na tyle mocny, że granie muzyki ekstremalnej nie stanowiło już przeszkody. Gatunek który obraliśmy jest połączeniem wszystkich najlepszych gatunków metalu: deathu, blacku i thrashu z elementami muzyki filmowej.W nowym składzie, w celu ogrania zaczęliśmy tłuc klasyki metalu typu: Slayer, Vader, Behemoth oraz Metallica. Po krótkim czasie rozpoczęliśmy pracę nad własnym materiałem. Następne miesiące upłynęły na ciężkich, długich intensywnych próbach i 30 października 2010 roku doszło do rozdziewiczenia Impervious na scenie. Okazało się, że scena jest naszym żywiołem, to widać.W styczniu 2011 roku zarejestrowaliśmy nasze pierwsze demo zatytułowane „Blood Is The Life”.

http://www.facebook.com/Imperviousofficial

http://www.myspace.com/imperviousofficial

13.02.2012 – poniedziałek

Klub LAPIDARIUM

Bilety: 10/15 zł

Przedsprzedaż w klubie

Start: 19.00

Rezerwacje biletów: mrocktbg@gmail.com

Zapraszamy!

Więcej info:

www.mrock.com.pl

http://www.facebook.com/events/182530345180497/

foto&info: mRock

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pazuzu Impervious
12 lat temu

Proszę o korekte głownego zdjęcia oraz opisu zespołu IMPERVIOUS, nie iNpervious. z gory dzieki, pozdrawiam.

Mona Liza
12 lat temu

BLACKTHORN to super kapela !

Vlad Impervious
12 lat temu
Reply to  Mona Liza

Zgadzam sie to świetny zespół i z płyt i na żywo

aa
12 lat temu

można kupić bilety w SCK?

Czartoryska
12 lat temu

Dlaczego w poniedziałek?! Wiecie, że przez datę, wiele osób stracicie…

Pazuzu Impervious
12 lat temu

Prawdopodobnie data jest ustalana przez promotora trasy Metal Spirit Resurrection Tour vol.8. Chciałbym zauważyć również że koncert nie odbywa się jedynie w Sandomierzu więc nie mamy na to wpływu ; )

W Świętokrzyskim zaczynają się wtedy ferie zimowie więc nie ma co dramatyzować i bądźmy dobrej myśli.

zurek
12 lat temu

Niestety wszyscy wiemy, że data jest najgorsza z możliwych. Był to jedyny wolny termin a warto zrobić tak ciekawe muzyczne wydarzenie w naszym regionie.

Bilety można zarezerwować: mrocktbg@gmail.com
Będą również w połowie tygodnia w Lapidarium

Radziwiłłówna
12 lat temu

Nawet Slayer grał w poniedziałek w 2011 r!

Vlad Impervious
12 lat temu

A i owszem bylismy tam hah

devil
12 lat temu

Dobra muza teamu Sinful.

Jakieś tanie fajki i gorzałkę będzie można kupić? 🙂

kicia
12 lat temu
Reply to  devil

Do biletu dodają podobno litrę spirytusu i LM zza wschodu

Czartoryska
12 lat temu

Ale zauważcie, że niektórzy studiują, albo pracują. więc co mi po feriach w świętokrzyskim?! No ale… Zatem wypijcie za nieobecnych i bawcie się dobrze 😉 pzdr!

Postaw mi kawę na buycoffee.to
13
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content