Czytelnicy Tygodnika wybrali najpopularniejszych sportowców i trenerów (fotoreportaż oraz video HD)

W I Plebiscycie na Najlepszego i Najpopularniejszego zawodnika uczniowskich klubów sportowych w 2011 triumfowała Zuzanna Janiec z klubu UKS Delfin Tarnobrzeg. W kategorii osiedlowych i ludowych klubów bezapelacyjnie zwyciężył Krzysztof Haliniak z OKS Mokrzyszów. Tytuł najlepszego trenera powędrował do Krzysztofa Dydo z UKS Delfin.

Uroczyste podsumowanie plebiscytu Tygodnika Nadwiślańskiego połączone z ogłoszeniem wyników i wręczeniem nagród odbyło się w piątek 17 lutego w restauracji „Fregata”. W kategorii UKS pierwsze trzy miejsca przypadły zawodnikom tarnobrzeskiego klubu pływackiego UKS Delfin, kolejno Zuzannie Janiec, Jakubowi Karolkiewiczowi i Konradowi Kadrowowi.

Również trenerzy z tego klubu zajęli dwa miejsca w czołówce – Angelika Michalik znalazła się na najniższym stopniu podium a Krzysztof Dydo na najwyższym. Trenerów pływackich rozdzielił Michał Szymczak, szkoleniowiec drużyny piłkarskiej OKS Mokrzyszów, z której to dwóm piłkarzom Krzysztofowi Haliniakowi i Mariuszowi Paruchowi przypadły kolejno pierwsze i drugie miejsce w kategorii klubów OKS i LKS. Trzecie miejsce w tej kategorii zajął najlepszy strzelec w sezonie jesiennym drużyny OKS Wielowieś Paweł Żarów.

Oprócz sportowców i trenerów cenne nagrody otrzymali czytelnicy, którzy w plebiscycie nadesłali największą liczbę kuponów.

Po części oficjalnej odbył się Bal Sportowca.

KLASYFIKACJA

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY

1. Zuzanna Janiec – UKS Delfin Tarnobrzeg 383 głosy

2. Jakub Karolkiewicz – UKS Delfin Tarnobrzeg 211 głosów

3. Konrad Kadrow – UKS Delfin Tarnobrzeg – 50 głosów

OSIEDLOWE I LUDOWE KLUBY SPORTOWE

1. Krzysztof Haliniak – OKS Mokrzyszów – 510 głosów

2. Mariusz Paruch – OKS Mokrzyszów – 81 głosów

3. Paweł Żarow – OKS Wielowieś – 74 głosy

TRENERZY OKS, LKS I UKS

1. Krzysztof Dydo – UKS Delfin Tarnobrzeg – 445 głosów

2. Michał Szymczak – OKS Mokrzyszów – 249 głosów

3. Angelika Michalik – UKS Delfin Tarnobrzeg – 87 głosów

video: Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Nowak
11 lat temu

hahahahahahahahahahahaha !!!!!!!!!!!!!!!!! a to od kiedy „Pan Dydo” zmienił profesję? z ochroniarza na super trenera w takim czasie? gratulacje!!!!

pływaczka
11 lat temu
Reply to  Nowak

Pan Krzysztof Dydo był doświadczonym trenerem mojej córki jak zaczynała przygodę z pływaniem w wieku 5 lat… W tej chwili córka ma 14 a Pan Krzysztof dalej trenuje… „Super trener w krótkim czasie???” – żałosne…

czytelnik
11 lat temu

A tak w ogóle to byli inni kandydaci? Z braku laku musieli wygrać… UKS Delfin wraz z SP3 ostatnio promowany na potęgę, ciekawe dlaczego????!!! A no tak, przecież obecna Pani Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia Kultury i Sportu to była Pani Dyrektor SP3… Układy rządzą!!!

czytelniczka
11 lat temu
Reply to  czytelnik

Co to byli za kandydaci??? Kadra Podkarpacia w pływaniu – jeżeli Pan nie wie… Zanim się coś napisze należy sprawdzić, bo można kogoś skrzywdzić, szczególnie że to są 13, 14 – latkowie. Nasza tarnobrzeska młodzież, z której powinien być Pan dumny. W marcu mają mistrzostwa Polski i myślę że udowodnią że zasługują na te tytuły… Gratuluję wszystkim laureatom!!! Jeżeli chodzi o pływaków to, kto coś liznął tego sportu wie, że to bardzo ciężka praca, która wymaga wyrzeczeń i niesamowitej dyscypliny, a tego ani Zuzi ani Kubie czy Kondziowi nie brakuje!!! Trzymamy kciuki za Was w marcu!

czytelnik
11 lat temu
Reply to  czytelniczka

Chciałbym sprostować swoją poprzednią wypowiedź, dumny oczywiście jestem z naszej młodzieży i nie ich miałem na myśli… Uściślając chodziło mi o kandydatury trenerów OKS, LKS i UKS – rozbieżność w głosach pomiędzy pierwszym a trzecim miejscem jest tak duża, że samo nasuwa się pytanie: czy byli w ogóle inni kandydaci? Miejsce trzecie zaledwie 87 głosów przy 445 za miejsce pierwsze….

czytelniczka
11 lat temu
Reply to  czytelnik

Były 2 etapy… W pierwszym etapie zgłaszać można było kandydatury a w drugim głosować na wyłonionych w pierwszym etapie… To zabawa, bo nagrody nie były nie wiadomo jak wartościowe…Torba czy plecak, puchar, dyplom… Radocha i zabawa dla młodzieży i trenerów… Gra warta świeczki to była, ale dla czytelników, którzy wysłali największą ilość kuponów. Powinno być losowanie tak jak napisał niżej p. Piotrek… Tyle i dzięki za obronę pływaków… Bo to skromne i fantastyczne dzieciaki 🙂

Zenon
11 lat temu

Igrzyska trwają w najlepsze jak widać. Występ Diany to chyba jedyny pozytyw tego wieczoru.

Grzegorz Lipiec
11 lat temu

Na plus oceniam to, że w TYN-ie zaczyna się coś dziać: ten plebiscyt, akcja studniówkowa, pobudzenie w Internecie.

Zenon
11 lat temu

I można by jeszcze wliczyć z konkursy z darmowymi kuponami – to też jest całkiem fajna sprawa 🙂

obserwator
11 lat temu
Reply to  Zenon

To określenie „darmowe” jest nadużyciem, przecież musisz kupić gazetę, wydajesz więc jakąś kwotę – fakt jest to tylko 2,5 zł, ale za darmo nie rozdają:-)

Piotrek
11 lat temu

Do kandydatów zastrzeżeń większych mieć nie można. Gorzej wypadła część wyboru tych najlepszych. Mogę zrozumieć, że ojciec zagłosuje na syna ale chyba coś jest nie tak jeśli kupi 200 Tygodników i wyśle 200 kuponów. Nagradzanie takiej patologii to już inny temat. Tygodnik aby docenić wszystkich swoich czytelników, którzy wzięli udział w plebiscycie powinien losować nagrody z całej puli. Czytelnik, który wysłał 200 kuponów z racji ilości będzie miał większą szansę na nagrodę niż ten co wysłał jeden. Docenił trzech, którzy tak naprawdę kupili te nagrody. Intencje doceniania sportowców i trenerów jak najbardziej słuszne.

Mickiewicz
11 lat temu

Prawda boli, ale na dłuższą metę jest lepsza niż poklepywanie po plecach.

listonosz
11 lat temu

wieże wygrała żona pracownika poczty który przynosi sterty tygodników nadwiślańskich do domu na rozpałkę .gdzie tu sprawiedliwość ?????????????????????????????????????????????????????????????????????

Lolek
11 lat temu

Biernata ostatnio widziałem pod Bażantem. Ostro tankował.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
14
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content