Paragraf mistrzem! – 17 kolejka Sandomierskiej Ligi Futsalu (fotoreportaż oraz video HD)

Dzięki zwycięstwu nad zespołem Blues 8:1 zespół Paragraf Tares Motor wywalczył mistrzostwo I ligi w sezonie 2011/12 Sandomierskiej Ligi Futsalu. W drugiej lidze o mistrzostwie zadecydują mecze rozegrane w ramach ostatniej kolejki.

WYNIKI 17 KOLEJKI

I Liga

Joga Team – Olimpic Zajazd Anna 3:3

(M.Adamczyk 2, D.Sawicki – K.Chmiel 2, W.Stępień)

Blues – Paragraf Tares Motor 1:8

(M.Brzozowski – M.Pietrykowski 5, G.Kisielewski 2, M.Spasiuk)

CC Motor Sandomierskie „Byki” – S.C.K 1:11

(M.Drozdowski – M.Białkowski 3, G.Pawelczyk 3, P.Kołodziej 2, G.Wryk 2, D.Ćmiel)

Automotive – Argus 0:3

(A.Chruściel 2, W.Pierzchała)

pauza:  Z.N.P.

KLASYFIKACJA PO 17 KOLEJKACH


Strzelcy

23 goli – Marek Pietrykowski – Paragraf Tares Motor

21 goli – Artur Chruściel – Argus

14 goli – Maciej Drozdowski – CC Motor Sport

KLASYFIKACJA FAIR PLAY PO 17 KOLEJKACH


WYNIKI 17 KOLEJKI

II Liga

Betony 40% – TPP Karpaciarze Mocni 7:4

(K.Adamczak 3, S.Wojtowicz 2, R.Muciek, M.Korczak – D.Gudz 4)

Torpeda – Diesel Service Sporting 2:6

(P.Kopeć, J.Koczot – P.Bernaś 2, D.Toś 2, Ł.Witkowski, K.Rosowicz)

W.S.D. – Thunder 1:2

(R.Olszówka – T.Opala 2)

SkyBoys – Automotive II 2:12

(G.Gładysz 2 – S.Frydel 3, M.Dąda 3, P.Chorab 2, M.Gorczyca2, M.Berbeś, J.Prokop)

pauza: Zakład Energetyczny

KLASYFIKACJA PO 17 KOLEJKACHStrzelcy

26 goli – Jakub Koczot – Torpeda

20 goli – Damian Gudz – TPP Karpaciarze Mocni !

18 goli – Marek Dąda – Automotive II

KLASYFIKACJA FAIR PLAY PO 17 KOLEJKACH


ZAPOWIEDŹ 18 KOLEJKI 27.02 (poniedziałek)

Do zakończenia obecnego sezonu pozostała ostatnia kolejka ligowa wiele drużyn 1 i 2 ligi ma o co walczyć. W krótkim opisie przedstawiamy przebieg rywalizacji poszczególnych drużyn.

I Liga

17:00  Automotive – Paragraf Tares Motor

Na zakończenie sezonu spotkają się jeszcze obecny mistrz drużyna Automotive z drużyną która na jedną kolejkę przed zakończeniem obecnego sezonu wywalczyła Mistrzostwo, Paragraf Tares Motor. Dla Paragrafu jest to mecz o podtrzymanie zwycięskiej passy, poprawienie własnych statystyk, oraz szansa na zdobycie kolejnych bramek przez najlepszego strzelca Marka Pietrykowskiego, Automotive walczy o zachowanie 5 miejsca w tabeli. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Paragraf 4:1.

17:30  Joga Team –  Z.N.P.

Drużyny obecny sezon nie mogą zaliczyć do udanych, Joga jest już pewna utrzymania w 1 lidze, ale ma szansę poprawienia swojej pozycji w tabeli i zakończenia sezonu na 5 miejscu, lecz musi zakończyć mecz zwycięstwem oraz drużyna Automotive nie może wygrać swojego spotkania. Z.N.P. beniaminek rozgrywek 1 ligi przekonał się że utrzymanie nie jest takie proste jak by się to mogło wydawać, drużyna jest pewna gry w barażach o pozostanie w 1 lidze jedyną zagadką zostaje końcowa pozycja w tabeli. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Joga Team 2:0.

18:00  S.C.K. – Argus

Zespoły walczą o wywalczenie trzeciego miejsca w tabeli, z pewnością walka będzie od pierwszego do ostatniego gwizdka sędziego. Argusowi aby wywalczyć trzecie miejsce wystarczy remis, dla S.C.K. nie ma kalkulacji i tylko zwycięstwo gwarantuje zdobycie trzeciej pozycji w tabeli. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Argus 4:3

18:30  CC Motor Sandomierskie ”Byki” – Olimpic Zajazd Anna

To jedyny mecz ostatniej kolejki w którym obie drużyny znają swoje pozycje w tabeli na zakończenie obecnego sezony. CC Motor zdobywa wicemistrzostwo ligi więc wynik spotkania nie ma większego znaczenia, Olimpic zagra w barażach o utrzymanie w 1 lidze i tylko niewiadomą jest na którym miejscu zakończy sezonie. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem remisowym 1:1

pauza: Blues (drużyna spada do 2 ligi)

Rywalizacja o miano króla strzelców również przedstawia się interesującą mimo iż tylko dwaj zawodnicy pozostają na placu gry. Marek Pietrykowski (Paragraf Tares Motor) który obecnie prowadzi w tabeli najlepszych strzelców z 23 zdobytymi golami, oraz znajdujący się na drugim miejscu Artur Chruściel (Argus) zdobywca 21 goli.

II Liga

19:00    Automotive II – W.S.D.

Automotive II ma szansę na bezpośredni awans do 1 ligi po warunkiem zwycięstwa i utraty punktów przez obecnego lidera drużynę Torpeda. W.S.D powalczy o jak najlepszy wynik aby zachować bądź poprawić swoją pozycję w tabeli. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Automotive 2:1

19:30    Thunder – Torpeda

Thunder może poprawić swoją pozycję w tabeli ale to będzie bardzo ciężkie zadanie bo przeciwnikiem jest obecny lider 2 ligi rozgrywek drużyna Torpeda która aby wywalczyć Mistrzostwo i awans do 1 ligi musi z tego pojedynku wyjść zwycięsko. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Torpeda 9:3

20:00    Diesel Service Sporting – Betony 40%

Tak zwany mecz o wszystko dla oby drużyn a mianowicie o udział w barażach o awans do 1 ligi. Drużynie Diesel wystarczy remis, Betony 40% będą walczyć o zwycięstwo bo tylko takie rozstrzygnięcie daje im udział w barażach.

20:30    TPP Karpaciarze Mocni ! – Zak.Energetyczny

TPP Karpaciarze bez względu na wynik spotkania pozostaną na 7 miejscu w tabeli. Zakład Energetyczny walczy o zwycięstwo dające utrzymanie 5 miejsca na zakończenie sezony.

pauza: SkyBoys

W klasyfikacji najlepszego strzelca prowadzi Jakub Koczot (Torpeda) zdobywca 26 goli który ma 6 bramek przewagi nad Damianem Gudz (TPP Karpaciarze Mocni !)

Aby dowiedzieć się jakie będą ostateczne rozstrzygnięcia zapraszamy na mecze 1 i 2 ligi które będą rozgrywane w Hali Widowiskowo-Sportowej ul. Patkowskiego 2a w Sandomierzu w dniu 27 lutego (poniedziałek) 2012 roku od godziny 17:00 do 21:00.
Serdecznie zapraszamy.

video: Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x