12 lat za rozbój dla trzech 17 – latków

Kara do 12 lat pozbawienia wolności grozi trzem 17-latkom, którzy podejrzani są o rozbój. Sprawcy zaatakowali wracającą z zakupów 63-letnią kobietę. Łupem złodziei padła torebka z pieniędzmi, dokumentami oraz dwoma telefonami komórkowymi. Policjanci zatrzymali sprawców, odzyskali też część skradzionego mienia.

Tarnobrzescy policjanci od kilku miesięcy pracowali nad sprawą rozboju. Zdarzenie rozegrało się w połowie września ubiegłego roku, w godzinach południowych na ulicy Matejki w Tarnobrzegu. Do idącej chodnikiem kobiety podbiegł młody mężczyzna. Napastnik uderzył w rękę zaskoczoną kobietę po czym wyrwał jej torebkę. Z torebką, zaczął uciekać z miejsca zdarzenia.

W pewnej chwili odrzucił łup, oddalając się w nieznanym kierunku. Torebkę przejęli dwaj inni młodzi mężczyźni. Pokrzywdzona utraciła dokumenty, pieniądze w kwocie 300 złotych, dwa telefony komórkowe oraz kilka osobistych rzeczy.

Sprawcami okazali się być trzej koledzy, uczniowie jednej z tarnobrzeskich szkół średnich w wieku 17 lat. Dwaj z nich są mieszkańcami Tarnobrzega, trzeci jest mieszkańcem powiatu sandomierskiego.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Vlad Impervious
12 lat temu

Odciąć im te zasrane łyse łby i to przy samej dupie i będzie weselej

Kaśka
12 lat temu

Ja rozumiem Max że sie zdenerwowałeś, ale może niech odcierpią swoje np. w pierdlu ktoś się nimi zajmie pod prysznicem…

Vlad Impervious
12 lat temu
Reply to  Kaśka

Miejmy nadzieje że tak będzie

Postaw mi kawę na buycoffee.to
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content