III Zimowy Turniej Kibiców i Sympatyków Wisły Sandomierz (fotoreportaż oraz video HD)

Drużyna Legii ZONE SANDOMIERZ triumfowała w III Turnieju Kibiców i Sympatyków Wisły Sandomierz. Zawody zorganizowane przez kibiców Wisły odbyły się w niedzielę 26 lutego w hali MOSiR.

W sportowej rywalizacji kibiców udział wzięło 10 zespołów. Oprócz osiedlowych drużyn z Sandomierza (Łamańce, Tadeusza Króla, Młoda Wisła, WZG Huta, WZG Nadbrzezie) wystąpiły ekipy z Siarki Tarnobrzeg (60 osób), GKS Bełchatów (40 osób) Legia ZONE Sandomierz (10 osób) oraz FC Trześń(15 osób).

Turniej wygrała drużyna Legii ZONE SANDOMIERZ która w finale pokonała ŁAMAŃCE. Trzecie miejsce zajęła ekipa z osiedla Tadeusza Króla, tuż za podium znalazła się MŁODA WISŁA. Pamiątkowe puchary otrzymały 3 najlepsze drużyny, najlepszy bramkarz turnieju i król strzelców.

Organizatorzy zadbali nie tylko o ducha sportowej rywalizacji wywieszając w hali klubowe flagi i transparenty ale również o żołądki graczy, serwując wszystkim zgłodniałym grochówkę.

Zimowy turniej to nie tylko rywalizacja między kibicami, podczas turnieju prowadzona była zbiórka słodyczy i maskotek dla obecnych na turnieju wychowanków domu dziecka w Łoniowie. Dzieciaki mogły również popływać w miejskiej pływalni oraz skorzystać z ciepłego poczęstunku przygotowanego przez jednego ze sponsorów.

Sponsorzy którzy wspomogli kibiców Wisły: Maciej Skorupa Radny Miasta Sandomierz , Starostwo Powiatowe, Pilklington Polska, Pilklington Automotive, Urząd Miasta, Artur Dul Ciżemka, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji,Hurtownia D&D, dorabianie kluczy, markowy Sandomierz, Piekarnia Stępień, Hurtownia Wędlin Kabanos, Pizzeria Modena

info: http://www.facebook.com/profile.php?id=100002706068564

video: Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
(L)
8 lat temu

MISTRZ !! LEGIA !!

(W)
8 lat temu

„Legia Zone Sandomierz” został mistrzem, bo Legia to stara k. 🙂

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x