TSM blokuje budowę budynku mieszkalno-socjalnego

Planowana budowa bloku socjalnego opóźni się. Powodem jest oprotestowanie planu budowy przez prezesów Tarnobrzeskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

„Wydzielenie z terenu szkoły – terenu na którym projektuje się obiekty inne niż oznaczone w opisie do projektu MPO (Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego – przyp. KPM) powoduje konieczność zmian i przeprowadzenia kolejnych konsultacji społecznych” – komentują pomysł budowy bloku socjalnego na ul. M. Dąbrowskiej Prezesi Tarnobrzeskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Tomasz Lenard i Paweł Stawowy.

– Zarzuty TSM są kompletnie bezpodstawne. Planowana inwestycja spełnia wszystkie wymogi wynikające z ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym. Kategorycznie nie zgadzamy się też opiniami, że z mieszkania socjalne powinniśmy budować „gdzieś” na obrzeżach miasta – z dala od innych domostw. Byłoby to nieekonomiczne, a przede wszystkim niehumanitarne, bo ich lokatorzy to tacy sami tarnobrzeżanie, jak pozostali. A nie ludzie drugiej kategorii, których trzeba izolować – tłumaczy Wiceprezydent Tarnobrzega Robert Niedbałowski.

info: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mona Liza
9 lat temu

skoro budynki socjalne mają zakwaterować obywatele wartościowi tacy którymi Tarnobrzeg może się szczycić to może Wiceprezydent wydzieli im kawałek swojej działki by mieć blisko do dobrego towarzystwa.

jukoton
9 lat temu

Widzę Tomaszu, że Phlebodia i zawiść dokładnie ci mózg wyprały i stałeś się hipokrytą a szkoda.

miły
9 lat temu

widze że znowu jak coś nowego się zavzyna dziać w tbgu to zaraz są protesty bo dzubiński siedział na d… i nic nierobił to było ok?oj ludzie ludzie obudzcie się nie ma juz Jaśka jest Norbert skoro tak wam przeszkadzaja to napiszcie 10 powodów które przeszkadzają wam i zróbcie potem głosowanie przez interent raz z jednego komputera bo ja nie widze żadnego powodu aby nie stanął blok i to nie jeden bo to są ludzie też psy mają lepiej i jakos to nikomu nie przeszkadza czy koty

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content