06.03 (wtorek) Wernisaż wystawy „Jeden dzień w Wenecji” Roberta Wilka

Wernisaż wystawy fotografii autorstwa Roberta Wilka odbędzie się we wtorek, 6 marca 2012 r. o godz. 19:00 w sali kameralnej Samorządowego Ośrodka Kultury w Nowej Dębie.

Prezentowane fotografie obejmują fragment powstającej większej wystawy, zainspirowanej pobytem pewnego lipcowego dnia w Wenecji. Wyjazd odbył się zupełnie przypadkowo. W letni wtorek do autora zadzwonił kolega z propozycją dołączenia do wyjazdu służbowego w okolice miasta gondoli. Wycieczka rozpoczęła się w czwartek i trwała do niedzieli. W tym czasie powstało wiele pięknych i inspirujących fotografii.

Robert Wilk jest znanym nowodębskim fotografem. Absolwent fotografii i realizacji filmu w PSKOiB w Krośnie. Przez kilka lat pracował jako instruktor fotografii w Domu Kultury i Klubie Osiedlowym TSM. Prowadził zajęcia fotograficzne i organizował plenery w szkołech i stowarzyszeniach. Wystawiał swoje prace na wystawach indywidualnych i grupowych.

– Ponieważ ostatnio otrzymałem wiele sygnałów od mieszkańców, że chcieliby uczęszczać na takie zajęcia, prezentacją wystawy rozpoczynamy nową formę zajęć artystycznych – fotografii, prowadzonych w Samorządowym Ośrodku Kultury w Nowej Dębie – informuje Krystian Rzemień, dyrektor SOK.

Zapraszamy wszystkich pasjonatów fotografii oraz tych, którzy kiedykolwiek widzieli aparat fotograficzny!

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content