Nie będzie zmian – trener Szczubiał zostaje

Podczas konferencji prasowej, która odbyła się po przegranym przez tarnobrzeski zespół meczu z Polpharmą trener Dariusz Szczubiał zapowiedział, że chce zrezygnować ze stanowiska szkoleniowca Siarki Jezioro. Jak wyjaśnił w rozmowie z NW24 dyrektor klubu Bogusław Jarek, żadnych zmian nie będzie.

Wypowiedź trenera o opuszczeniu „drużyny która się tylko bawi a nie gra w koszykówkę” dyrektor klubu zrzucił na karb zdenerwowania po przegranym spotkaniu. – Nic się nie zmieniło, był to moment zdenerwowania i tyle. Ciśnienie było za dużo podniesione i trener nie wytrzymał, powiedział co powiedział – tłumaczy Bogusław Jarek.

– Nie ma żadnej zmiany, rozmawialiśmy z trenerem Szczubiałem który przyznał, że nie wytrzymał nerwowo. Dzisiaj mieliśmy normalny trening – dodaje.

Poniżej prezentujemy zapis video z konferencji prasowej po meczu Siarki Jezioro z Polpharmą oraz skrót spotkania udostępnione przez oficjalną stronę klubu sportowa.com.pl.

video:slivers

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zbyszek
9 lat temu

No to znowu będziemy musieli słuchać tego bełkotu na konferencjach jakich to ma zawodników, bo przecież to oni są wszystkiemu winni. Nikt inny, tylko nie on.

Mona Liza
9 lat temu

cóż za mega news jakby co najmniej Ojciec Tadeusz abdykował.

Fantom
9 lat temu

Zapowiedź odejścia trenera ekstraklasowej drużyny to jest news. Oczywiście nie dla każdego. Uwierz, są osoby zainteresowane tym co się w klubie dzieje.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content