Wzmocnienia w KS Siarce przed rundą wiosenną – konferencja prasowa (fotoreportaż oraz video)

Jakub Zabłocki, Mariusz Korzępa, Mirosław Kabata, Łukasz Rzepiela oraz Kamil Zalewski uzupełnią skład Siarki Tarnobrzeg w rundzie wiosennej. Z drużyny odeszli Marcin Stępień, Paweł Krzemiński i Michał Szczepański. Konferencja prasowa odbyła się w środę 14 marca.

W rundzie wiosennej zagra również Tomasz Stolpa, choć z pewnością nie w pierwszym spotkaniu gdyż  z powodu kontuzji nie trenował. Do walki o awans Siarki do drugiej ligi, którą zapowiadają wszyscy obecni na konferencji, włączy się również Jakub Kwieciński, który odniósł kontuzję jeszcze w trakcie rundy jesiennej.

Zobacz zapis video z całej konferencji prasowej

video: Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski


Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
siarkoholik
9 lat temu

kiedy byla w Tarnobrzegu jakas awantura lub „ustawka” ze prezydentowi tak puszczaja nerwy? stadion jest miejscem spokojnym od lat na ktory chodza rodziny i dzieci, a to wiem bo chodze na Siarke od 1996 roku

Tarnobrzeżanin
9 lat temu

Dokładnie, normalne jaja aby cały sezon montować kawałek kraty… Widziałem tutaj jak wyglądało zabezpieczenie meczu w wykonaniu Stali Kraśnik, ogrodzenie do pasa, trzech ochroniarzy i duża grupa kibiców przyjezdnych Siarki i co? stało się coś? Lokalna Tv i nasza Tv była oraz inne media. Czy w Kraśniku obowiązują jakieś inne przepisy dotyczące bezpieczeństwa? Policja też była. Czy w Sandomierzu mają monitoring? przyjezdni zajmują drugą trybunę i dopingują.

Po prostu nie ma dobrej woli prezydenta i tyle. Wyrafinowany rodzaj zemsty na kibicach.

bvb
9 lat temu

Jedyną borutę na tym stadionie wykonał sam prezydent, gdy kibice podziękowali nie jemu za trybunę, no chyba że ma n myśli jeszcze Uziela który bredzi jak najęty nie zawsze w myślach.

kibic_KS
9 lat temu
Reply to  bvb

Szkoda że wtedy monitoringu nie było, na stadionie powinna być wersja z głosem, wtedy wszyscy dowiedzielibyśmy się co dokładnie powiedział pan prezydent do prezesa klubu…

Van
9 lat temu

Wygląda na to, że już możemy świętować awans do II ligi

haha
9 lat temu

nie wolno krzyczec na stadionie to Kibicowanie = RIP

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content