Odwołany spektakl „Kibice” w Sandomierzu

Jak informuje organizator spektakl Elina Rachnewa „Kibice” został odwołany.

Autor „Kibiców” to, jak sam o sobie mówi, wielki fan piłki nożnej. Dla swojej drużyny futbolowej jest gotów zrobić wszystko. Jego bohaterowie, podobnie jak on, nie dostrzegają świata poza boiskiem. MECZ ukochanego zespołu jest centralnym punktem ich życia.

Widzowie podczas przedstawienia spadają z krzeseł ze śmiechu – dosłownie, nie w przenośni. Panie śmieją się, ponieważ w aktorach widzą swoich ukochanych i ich gwałtowne wybuchy radości, gniewu, a nawet rozpaczy. Natomiast Panowie dostrzegają absurd większości ze swoich zachowań przed telewizorem… Wybuchy niepohamowanego śmiechu pojedynczych głosów – zarówno tych kobiecych, jak i męskich – błyskawicznie zarażają całą widownię. Aktorzy nieustannie są zmuszani zatrzymywać akcję i przeczekiwać brawa oraz „radosne uniesienia” widzów.

Rewelacyjny tekst i stadionowy żywioł aktorów to gwarancja fantastycznej zabawy. Stuprocentowa komedia!

***********

Teatr tm to dawny warszawski Teatr Ochoty pod kierownictwem artystycznym Tomasza Mędrzaka.

Naszą ambicją było prezentowanie spektakli na najwyższym poziomie artystycznym. Przeniesione ze stałej warszawskiej sceny przedstawienia w sposób prosty i pomysłowy zostały dostosowane do prawie każdych warunków.

Teatr tm to profesjonalny teatr tworzony przez zawodowców – ludzi teatru, od lat związanych z zawodami teatralnymi – scenografów, reżyserów, teoretyków teatru i przede wszystkim aktorów, m. in: Katarzynę Łaniewską, Tatianę Kwiatkowską, Halinę Rowicką, Agnieszkę Sitek, Witolda Pyrkosza, Cezarego Morawskiego, Waldemara Barwińskiego i Tomasza Mędrzaka.

Profesjonalizm jest naszym podstawowym założeniem, dlatego teatr tm nie zatrudnia amatorów. Dotyczy to zarówno artystów wykonawców, jak i obsługi technicznej przedstawień: specjalistów technik teatralnych, reżyserów i operatorów światła i dźwięku.


Głównym celem teatru tm
jest propagowanie sztuki teatru – syntezy wszystkich sztuk: literatury, muzyki i sztuk plastycznych.

Spektakle teatru tm charakteryzuje w szczególności wysoka kultura słowa. Precyzja reżyserii i kompozycji spektakli, doskonałe przygotowanie aktorów, doświadczenie połączone z ogromną pasją i miłością do teatru, wybitne osobowości sceniczne i magnetyczna charyzma aktorów gwarantują najwyższy poziom doznań artystycznych.


Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
TBG
9 lat temu

Bilety drogie, dlatego Kotlet czekamy na video-fotoreportaż

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content