XX Szkolny Przegląd Talentów tarnobrzeskiego Kopernika (fotoreportaż oraz video HD)

Jubileuszowy koncert galowy prezentujący zwycięzców tegorocznego konkursu talentów odbył się w środę 21 marca w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Laureaci wystąpili dwukrotnie, dla swoich koleżanek i kolegów ze szkoły oraz dla gimnazjalistów.

Podczas eliminacji, które odbyły się w ubiegły poniedziałek jurorzy wyłonili zwycięzców w 10 kategoriach konkursowych.

Nagroda specjalna za całokształt osiągnięć artystycznych w liceum:

Monika Wilczyńska 3i – „Wayfearing stranger” – Eva Cassidy,
Sylwia Zych 3f – „Someone like you” – Adele

oraz

Maciej Ciołek – 3a,
Szymon Kurzępa – 3a

KONKURS MUZYCZNY

kategoria: Soliści

I miejsce – Julia Wójcik 2d – „Home town glory” – Adele,
II miejsce – Dominika Matusiak 2b – „It’s you” – Dana Glover,
II miejsce – Katarzyna Dykas 2b – „Look at those eyes” – Alex Johnson,
III miejsce – Joanna Zasadni 1a – „Dziwny jest ten świat” – Czesław Niemen,
III miejsce – Joanna Sobolewska 1h – „Jesteś lekiem na całe zło” – Krystyna Prońko,

Wyróżnienie:

Dominika Żebracka – „Love song” – Sara Bareilles,
Jacek Zych – „Let it be” – Paul Mc Cartney

kategoria: Poezja śpiewana

Wyróżnienie:

Paweł Michalczuk 1b – „Z nim będziesz szczęśliwsza” – SDM

kategoria: Instrumentaliści:

I miejsce – Wojciech Grochola 3g – „Suita bułgarska” – Wiaczesław Siemionow (akordeon),
II miejsce – Michał Wojtaszek 2b – “River flows in you” – Yiruma (fortepian),
III miejsce – Marcin Godek 2g – “Visitors” – kompozycja własna (gitara)

kategoria: Zespoły

I miejsce – Baleron w pyrach pod ketchupem (Iga Kijowska 1e, Dawid Brzyszcz 3c, Piotr Michalczuk 3c, Karol Wacławczyk i Arek Stokłosa) – „By the sword” – Slash,
I miejsce – Beatbox group (Klaudia Zygmunt 2a, Wojciech Tymicki) – „Beatbox mix”,
II miejsce – Kartofle na gazie (Tomasz Piskór 2g, Przemysław Swatek 2a, Daniel Zbyraz, Radosław Bernaś, Paweł Wójcik) – „I love rock and roll” – Janet Jackson,
III miejsce – Vanilla Cafe (Marcin Godek 2g, Maciej Godek 2g, Bartosz Leśniewski 1g, Daniel Bach) – „Moje dłonie” – kompozycja własna zespołu

KONKURS TANECZNY

kategoria: Taniec nowoczesny

I miejsce – Po Co Muza (grupa taneczna z klas: 2g, 2h, 2f, 1f, i 1a),
II miejsce – Sylwia Czubińska 2h

kategoria: Taniec towarzyski

I miejsce – Małgorzata Wąchała 2a i Tomasz Stawowy 2b

kategoria: Taniec orientalny

I miejsce – Alicja Byrka 3d i Agnieszka Buś 2d

KONKURS NA FILM REKLAMUJĄCY SZKOŁĘ

II miejsce – grupa filmowa z klasy 2f – „Szkoła Marzeń”

KONKURS FOTOGRAFICZNY

I miejsce – Maciej Tyniec 2b,
II miejsce – Dawid Sierpień 2e,
III miejsce – Dominika Dąbek 2e

KONKURS PLASTYCZNY

I miejsce – Joanna Gospoś 2g

KONKURS LITERACKI

kategoria: Opowiadania

II miejsce – Michał Chmielowski 1a – „Dzień jak każdy inny”

kategoria: Wiersze

wyróżnienie:

Anna Kołton 2h – „Do K.”
Dominika Kania 2c – „Tańcząca na wietrze”

KONKURS RECYTATORSKI

I miejsce – Małgorzata Biesiadecka 1e & Maria Busz 1e – „Bal w operze” – Julian Tuwim

KONKURS SCENEK TEATRALNYCH I KABARETOWYCH

wyróżnienie:

Marek Gaj 1b & Piotr Rzeźnik 1f – „Zośka”

info: LO Tarnobrzeg

video: Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski


Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zawiedziona
8 lat temu

A gdzie reszta koncertu? To tylko 1/3.. :/

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x