Koncert „Wiosenne Igraszki” w Baranowie Sand. (fotoreportaż oraz video HD)

Coroczny koncert prezentujący dokonania grup artystycznych działających przy ośrodkach kultury w Baranowie Sand. i Skopaniu odbył się w niedzielę 25 marca w baranowskim MGOK. Tydzień wcześniej młodzi artyści zaprezentowali swoje umiejętności przed publicznością w Skopaniu.

Na scenie wystąpiło około 160 wykonawców z różnych grup artystycznych, byli najmłodsi tancerze którzy pod okiem Bożeny Pandury stawiają pierwsze kroki na scenie, tańczyły również starsze grupy prowadzone przez Katarzynę Gwoździowską oraz trzy grupy breakdance’owe szkolone przez Mariusza Dyszlewskiego.

Podczas niedzielnego koncertu na scenie nie mogło zabraknąć wokalistek ze studia Nowe Brzmienie prowadzonego przez Bożenę Mazur.

video: Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski

foto: Tomasz Młyniec


Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
masa
12 lat temu

FILMIK NIE DZIAŁA !!!!!!!!! 🙁

Piotrek
12 lat temu

Film u mnie film działa tylko na Firefoxie(na Google Chrome i IE nie działa) YouTube taki jest, że czasem zablokuje z powodu naruszenia praw autorskich film. Jedna zaśpiewana piosenka albo podkład muzyczny na pokazywanej imprezie i YT wystarczy aby zablokować cały film.

NW24
12 lat temu

Zmontujemy jeszcze raz video z Igraszek niestety bez tańca przy muzyce: „Within Temptation-Mother Earth”, nagranie dźwiękowe zarządzanie:
WMG, SME” – to jest przyczyną zablokowania filmu na YT.

NW24
12 lat temu

Video z Wiosennych Igraszek zostało podmienione i już działa.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content