Taneczny weekend w Tarnobrzegu – szczegółowy program

Weekend z Tańcem organizowany przez tarnobrzeską Szkołę Tańca Samba odbędzie się w hali MOSiR. W programie imprezy obok części konkursowej odbędzie się m.in. mistrzowska prezentacja tańców towarzyskich oraz pokaz magii i iluzji.

Bilety:

sobota – 15 zł (do nabycia przed imprezą w kasie MOSiR)

niedziela: runda poranna 10 zł (do nabycia przed imprezą w kasie MOSiR)

Gala Taneczna „Magia Tańca” – 25 zł ( do nabycia w kasie MOSiR przed imprezą, przedsprzedaż: Radio Leliwa i podczas zajęć w ST Samba, zamówienia zbiorowe powyżej 10 szt e-mail: samba@stsamba.pl)

Sobota 31 marca od godziny 10.00

Przez całą sobotę w hali tarnobrzeskiego MOSiR-u odbywać się będzie XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego.Dla mniej wtajemniczonych wyjaśniamy: jest to turniej sportowy. Biorą w nim udział pary zrzeszone w Polskim Towarzystwie Tanecznym i biorące udział w rywalizacji sportowej. Turniej odbędzie się w trzech rundach. Przewidujemy że weźmie w nim udział ponad 300 zawodników z terenu całej Polski. Będzie można zobaczyć pary taneczne od najniższej klasy tanecznej E do par najbardziej zaawansowanych (klasy A) i tak:

I runda godz. 10.00

zatańczą pary:12-13 lat klasa taneczna F, 12-13 E, 14-15 E Pow. 15 E

II runda godz.13.30

zatańczą pary: 10-11 lat F, 12-13 lat D, 14-15 lat D, Pow. 15 lat D

III runda godz. 17.30

zatańczą pary: 14-15 C Pow. 15 C Pow. 15 B Pow. 15 A

Na rundę sobotnią zapraszamy wszystkie osoby których koledzy, znajomi lub ktoś z rodziny tańczy turniejowo. Doping i wsparcie publiczności na pewno się przyda. Jeśli ktoś w najbliższym czasie zamierza zająć się na serio tańcem i rozpocząć trening sportowy też warto zobaczyć jak wygląda sportowa rywalizacja. Pary najbardziej zaawansowane będą rywalizować w rundzie wieczornej i na tą rundę szczególnie zapraszamy tym bardziej że zatańczą w niej najlepsze tarnobrzeskie pary.
Na wszystkich widzów i zawodników czekają niespodzianki przygotowane przez organizatorów i sponsorów imprezy.

Niedziela

w godz. 10.00 – 15.00 – Turniej Tańca Towarzyskiego „Zaszczepiamy Pasję”

W niedzielę do południa zapraszamy do zabawy i rywalizacji tancerzy i tancerki, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tańcem. W godzinach między 10.00 – 14.00 rozegrany zostanie Turniej Tańca pod nazwą „Zaszczepiamy Pasję”. Przewidujemy, że w turnieju weźmie udział ok. 300 dzieci i młodzieży które nie biorą jeszcze udziału w rywalizacji sportowej ale już posiadają umiejętności taneczne, którymi warto się pochwalić. Obok rywalizacji na parkiecie na widzów i zawodników czeka na pewno dobra zabawa – pokazy iluzji, konkursy i inne niespodzianki.

Niedziela wieczorem godz. 19.00

Gala Taneczna – Magia Tańca. Widowisko dla wszystkich tych którzy chcą zobaczyć to co jest w tańcu najpiękniejsze. Program to niespotykane połączenie iluzji i tańca.

W programie Gali:

Pokaz Iluzji

Specjalnie na ten wieczór przygotowaliśmy pokaz w wykonaniu jednego z najlepszych Polskich iluzjonistów wzbogacony o profesjonalne układy taneczne. Będzie można zobaczyć m.in. niezwykłe pojawienie iluzjonisty, zamianę miejsc, znikającą partnerkę i wiele innych niezwykłych zjawisk.
Wszystko oprawie, niezwykłej muzyki i choreografii – ogniste tango, zmysłowa rumba, piękne stroje i mistrzowskie wykonanie!
Pokaz iluzji zaprezentowany będzie przez Jędrzeja Bukowskiego. Pasjonata Sztuki Iluzji którą zajmuje się od czternastego roku życia. Jego długoletnim mistrzem i mentorem był światowej klasy iluzjonista Andrey z Hamburga, u którego przez 8 lat szlifował swoje umiejętności w tej dziedzinie sztuki. Obecnie, oprócz autorskich pokazów, którymi bawi gości na terenie całego kraju, udziela się w innych projektach: „Alchemic Academy”, „Jaskinia hazardu”, „Koktajl Teleturniejowy”, gdzie wraz z innymi aktorami kabaretowymi tworzy niepowtarzalne spektakle.

Mistrzowski Pokaz Tańca Towarzyskiego

Niedzielny wieczór to także prezentacja tańca towarzyskiego w jego najpiękniejszej formie. Zobaczycie Państwo prezentacje wszystkich dziesięciu tańców towarzyskich w wykonaniu Par klasy A i S. Zatańczą dla Państwa najlepsze pary Tarnobrzeskiej Samby i Krakowskiego klubu IDEA. Pary zatańczą pokazowy turniej oceniany przez specjalną, szczególnie dokładną i wymagającą komisję sędziowską. Zarówno pary na parkiecie jak i samą komisję sędziowską przy pracy na pewno warto zobaczyć.

Pokaz energii uśmiechu i radości.

Ponad 100 osobowa grupa najmłodszych tancerzy tarnobrzeskiej Samby udowodni, że pojęcie zmęczenia i braku chęci do tańca w słowniku naszej szkoły nie istnieje. Będzie energetycznie i klimatycznie a łezka pojawi się niewątpliwie w oku niejednej mamy i babci.

Pokaz tańca nowoczesnego

Pojechały do Moskwy na olimpiadę tańca i przywiozły 4 medale, mieszkają i trenują w Rzeszowie
nazywają się Kornele, ich pasją jest taniec nowoczesny. W Tarnobrzegu podczas tanecznej gali zatańczą najnowszy swój program artystyczny przygotowany na tegoroczne Mistrzostwa Polski. Precyzja wykonania i pełny profesjonalizm to cechy charakterystyczne wielokrotnych mistrzyń europy i świata.

foto&info: www.stsamba.pl

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zenon
9 lat temu

25zł. to cena biletu na wszystkie dni?

Zbyszek
9 lat temu

To w końcu na sobotę i niedzielę czy tylko na niedzielę? Też tego nie ogarniam…

rozum
9 lat temu

Panowie bez jaj, wszystko jest napisane. Z informacji wynika, że impreza taneczna trwa dwa dni i jest podzielona na trzy etapy – każdy biletowany, cała sobota 15zł – Turniej Tańca, niedziela do g.15 Turniej Tańca dla początkujących – 10zł, niedziela g.19 za 25zeta będzie GALA

Zbyszek
9 lat temu

Żadnych znaczących gwiazd tanecznych itp i 25zł? Dziękuje za taki interes. Jak chcą zarobić to nie na mnie.

Malanowski
9 lat temu

jeśli zatańczy ta panienka z plakatu to zapłacę nawet 200 z.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content