22.04 (niedziela) Wieczór kabaretowy – Czesuaf & Świerszczychrząszcz w Sandomierzu

Sandomierskie Centrum Kultury zaprasza na wieczór kabaretowy pt. „Program na życzenie”, który odbędzie się 22 kwietnia 2012 r. (niedziela), o godz. 19.00, w Domu Katolickim w Sandomierzu, przy ul. Mariackiej. Przed sandomierską publicznością wystąpią kabarety Czesuaf oraz Świerszczychrząszcz.

Bilety w cenie 25 zł do nabycia w Centrum Informacji Turystycznej w Sandomierzu, przy Rynek 20, w godzinach: od poniedziałku do piątku 8.00 – 16.00, sobota – niedziela 9.00 – 17.00 lub bezpośrednio przed spektaklem (do wyczerpania miejsc).

Rezerwacja biletów pod nr tel: (15) 644 61 05, e-mail: informacja@sandomierz.travel

Kabaret Czesuaf powstał w 2002 roku. Pochodzi z Poznania. Tworzą go: Tomasz Nowaczyk, Wojciech Kowalczyk, Maciej Morze – trzech mężczyzn łączących młodzieńczą, wręcz ułańską fantazję z niemałym doświadczeniem scenicznym zdobywanym od kilku lat podczas występów w całej Polsce.

Czesuaf umiejętnie łączy humor społeczno-obyczajowy ze sporą dawką absurdu. Ta mieszanka jest znakomicie przyjmowana przez widownię zarówno w małych, kameralnych salach, jak i podczas imprez firmowych oraz widowisk plenerowych.

Potwierdzeniem wysokiego poziomu reprezentowanego przez Kabaret Czesuaf są liczne nagrody zdobywane na najważniejszych polskich przeglądach kabaretowych, m.in. II Nagrody na przeglądach PAKA 2007 i 2009.

Najnowszy program Czesuafa nosi tytuł „Idealny Świat”. Jest to ponad 60 minut znakomitej zabawy przy skeczach i piosenkach opartych na nietuzinkowym, inteligentnym dowcipie.

Kabaret Świerszczychrząszcz to młody kabaret mimiczny, grający swój program z playbacku, co go odróżnia od wszystkich innych zespołów kabaretowych w Polsce. Ich doskonale przygotowany ruch sceniczny stanowi integralną całość ze świetnie przygotowanym podkładem dźwiękowym. Prezentowane przez nich skecze mają dość realistyczne punkty wyjścia, ale niejednokrotnie sięgają po absurdalne skojarzenia i zwroty akcji, wywodzące się głównie z kina i z własnego, ciekawego poczucia humoru. Potrafią na scenie pokazać konflikt rycerzy, rywalizację sportową, życie żółwi, krótką historię kina i wiele innych rzeczy, które na pewno warto zobaczyć.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content