Będzie ulica Janusza Gałka

Zasłużony trener piłkarzy Siarki, Janusz Gałek, będzie miał swoją ulicę. Prezydent Norbert Mastalerz skierował do radnych projekt uchwały, który jednej z tarnobrzeskich ulic nadaje imię trenera Siarki.

Janusz Gałek piłkarzy Siarki trenował w latach 1988 – 1994. To on wprowadził tarnobrzeski zespół do II, a potem I ligi.

Ulica Janusza Gałka prowadzić będzie od skrzyżowania ulic Słowackiego z Kochanowskiego do samej hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu i będzie przebiegać tuż obok Szkoły Podstawowej nr 3 oraz nowo wybudowanego boiska Orlik.

Nad uchwałą Radni głosować będą podczas sesji, którą zaplanowano na 26 kwietnia.

źródło: UM Tarnobrzeg

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ZgadnijKto
11 lat temu

Szkoda, że to już tylko przeszłość 1/2 liga, a teraz to jest raczej dno i wodorosty 🙁

iks
11 lat temu

Gałek miał kasę i możliwości, zresztą w tamtych czasach nasz region – Stalówka i Mielec piłką kopaną stał. Co mamy teraz? prawdziwą III ligę w Stalowej, ruiny stadionu w Mielcu oraz IV ligę… Szał.

Malanowski
11 lat temu

Czy ta ulica dla trenera Gałka jest uhonorowanie jego charytatywnej działalności na rzecz klubu ?! czy też może za swoją pracę w latach 1988-94 pobierał pensję.
Jeśli był wynagradzany niczym obecny (tfu) prezes PZPN to ja zgłaszam swoją kandydaturę i żądam od pomysłodawcy by ulica nazywała się „Kibica Malanowskiego” gdyż jako kibic płacący za bilety mam większe prawo niż ten co żył jak cesarz.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content